Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dr Jermakova Quartusā

uko25

Lūdzu atsauksmes par dakteri Irinu Jermakovu, par USG pie viņas, vai bijāt apmierinātas ar profesionalitāti un attieksmi? Paldies!

http://www.akusherstvo.ru/lines/lineika/217094.gif
http://www.akusherstvo.ru/lines/lineika/217100.gif

Es tā kā gaidīju ko vairāk, kad biju uz USG pie Jermakovas- tāda nedaudz vēsa un nelaipna. Nejutos pārāk omulīgi.

Es eju pie dr.Baranovskas Quartusā - man patiik!!!

nomainiiju maxas aarsti Jermakovu pret valsts apmaxaatu, n esmu laimiiga ka netereeju savu naudu :D ja vinja man pat maates pasee nejeedz ieraxtiit visus datus! un analiizes, kas jaanjem pirmajaa viziitee nezkapeec panjem 2. vai 3. tikai..

rock'n'roll

Mani abi bērņuki ir iznēsāti dr. Jermakovas uzraudzībā. Viņa mani arī ķeizaroja ar otro bērniņu. Vispār esmu ļoti apmierināta. Kad bija problēmas, varēju zvanīt un knsultēties, arī recepšu zāles izrakstīja un man vīrs skrēja uz Rīgu tai pakaļ. pirmajā brīdī viņa varbūt lielas vāsa, bet vispār ir ļoti sirsnīga un jauka.

skudra
pret kadu ārsti, ja nav noslēpums:)

Liiga77
nu savaaa rajonaa pieejamo :D Nani Mandžgaladze, Aurā (purvciems) nav maxas, bet visu izdariija kaartiigi, un kartiigi maaates pasi saraxtiija (vinja arii briiniijas, ka mans ieprieksheejais arsts - Jermakova - tik pavirshi aizpildiijusi mates pasi). vispar tagad neredzu jeegu jebkam maxaat, par to, kas valstii ir bez maxas, ja nav komplikaaciju! (jo komplikaaciju gadiijumos varbut kaads maxas aarsts bus kompetentaaks (bet arii- tad jaazin konkreeti kursh!))

rock'n'roll

Pele07

es ar un man ar patīk. Nav nekādu sūdzību!

_Liene_

Visbriesmīgākā pieredzepie šis kundzītes! Nelaipna, manam vīram visu laiku aizrādīja, ka nekusties, neelpo utt. tu man traucē. Visu jauko procesu sabojāja ar savu nievājošo un vēso attieksmi. Kam par rezultātu mazais slēpās un neko nerādīja. Neiesaku doties pie šīs ārstes....šermuļi metas to visu atceroties....

Jermakova Quartusā ir maksas? Baranovska ir valsts apmaksātā, cik atceros tā klīnika sadarbojas ar valsti.

Smaids ir tāds izlocījums, kas visu padara gludu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11966899