Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dr Jermakova Quartusā

uko25

kukii

esmu šobrīd uzskaitē pie Jermakovas. sākumā bija vēsa, bet tagad jau pajoko ar. esmu apmierināta. liela ucinašanās nav. bet es to arī negribēju. vīrs bija līdzi uz sonografiju, arī neko sliktu neteuca, un viņa ir valsts apmaksāta.

Nevienam neiesaku Jermakovu, ja jums rūp sava un savu bērnu veselība. Pie Jermakovas biju 2017. gadā uz kolposkopiju Gaiļezerā grūtniecības laikā. Un varu pateikt, ka šīs dakteres attieksme sačakarēja man gan grūtniecību, gan dzemdības, kas, protams, ietekmēja arī manas meitas jūtīgumu arī piedzimstot.Kad es atnācu, telpā bija cits ārsts, vīrietis, par kura klātesamību nebiju brīdināta. Kad es teicu, ka es pierakstos pie sievietes-ginekoloģes tīšām, Jetmakova bija ļoti neapmierināta, ka redz, pacientam mēdz būt kaut kādas vēlmes, kas nesakrīt ar viņas. Izmeklējuma laikā atklājās, ka man ir aizdomas par dzemdes kakla vēzi vai nu vismaz tā pirmsstadiju. Jermakova teica, ka man ir jāveic diagnostiskā operācija, ar risku pazaudēt bērnu. Kad es teicu, ka man ir vajadzīgs laiks pārdomām, viņa metaliskajā balsī teica, lai tik tiešām es vēlos savam bērnam, lai viņš piedzimtu un dzīvotu bez manis. Un ka starp bērnu un sevi, jāizvēlās sevi, jo nav jēgas bērnam piedzimt un dzīvot bez mātes.
Pēc tam viņa vēl nokomentēja, ka, nu redz, tā notiek, kad agri uzsāk dzimumattiecības, tas arī noved pie dzemdes kakla vēzis. Kad es viņai pajautāju “Vai jūs izskatāt, ka 18 gadi ir par agru?”, viņa noklusēja neko neatbildot.
Es pavadīju mēnesi nenormālajos pārdzīvojumos, kāmēr netiku pie viena gados vecā vīrieša onkologa-ģinekologa, kurš mani nomierināja, paskaidroja par operācijas gaitu, paskaidroja, ka risks priekš bērna ir ļoti niecīgs, parādot kaut kādu infografiku. Un viņam bija liels izbrīns par to, ka Jermakova ar citām kolēģēm sievietēm (kas pienāca pēc brīža kolposkopijas laikā, veidojot mini konsīliju) nespēja to izskaidrot.
Operācija grūtniecības laikā pagāja veiksmīgi, meitiņa, kurai šobrīd ir nu jau 6 gadi, ir vesela, bet joprojām bērns ir jūtīgs. Uz nabassaites izveidojas īstenais mezgls (kurš parasti veidojās ap 8.-14. grūtniecības nedēļām, kad arī tika veikts izmeklējums), meita piedzima tūpļa guļā, ar aizkāvējumu uz 10 dienām no paredzēta laika un stimulāciju. Uzskatu, ka liela daļa no tā tikai ietekmēta tieši ar komunikāciju ar Jermakovu.
Ja es redzētu Jermakovu šobrīd, ne tik aizvainojamajā stāvokli kā biju 2017.-jā, man gribētos, paskatīties viņai acīs un pajautāt: “Vai tu, sieviete, vispār saproti, ko tu dari un kā tu ar savu debīlu necilvēcisku attieksmi ietekmē citu cilvēku dzīvības? Vai varbūt tu esi psihopāte un tev sagādā prieku un gandarījumu sāpināt citus un čakarēt viņiem dzīves?”
Uzskatu, ka tādiem cilvēkiem kā Jermakova vispār nedrīkst strādāt ar cilvēkiem un it īpaši ar grūtniecēm. Lai iet terapijā un strādā ar savu pasīvu agresiju. Ārstam ne tikai jāpārzin zinātniskā puse, bet arī ar savu attieksmi viņš ļoti daudz maina uz vienu vai uz otru pusi.
Kā arī jāatcerās, ka zinātnē balstītajai medicīnai ir trīs pamatprincipi un viens no tiem ir pacienta vērtības, kas ir jārespektē.
Ļoti gribās cerēt, ka viņai atgriezīsies viņas attieksme

Sharliina

karenina
Piekrītu, ja rupja un neprofisionāla attieksme no ārsta nav pieļaujama. Bet sasaistīt nabas saiti ar ārstu tomēr būs pārspīlēti.

Es to saistu nevis ar Jermakovu, bet ar saviem pārdzīvojumiem, kas bija viņas radīti. Par ārsti gan viņu nesauktu, jo ārsts ir tas, kurš rīkojās pēc Hipokrāta zvēresta un tā ētikas normām

Ēzelītis

Diemžēl arī es šo dakteri vairs nevaru ieteikt, tieši viņas pasīvās agresivitātes un nejaukās attieksmes dēļ. Mums bija ļoti jauka un gara sadarbība, kas beidzās ar ļoti nejauku attieksmi no viņas puses!

Gygy

Kādreiz sen, sen atpakaļ gāju pie Dresmanes Quartusā, kas bija kolosāla daktere. Un reiz gadījās pie Jermakovas pabūt uz usg.. Man tā attieksme, runas veids u.tml. ļoti nepatika. Var jau būt, ka tas kontrastā ar Dresmanes maigo un jūtelīgo attieksmi, īpaši izleca, bet nu tā nepatīkamā sajūta ir palikusi..

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11966899