Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Seriāli - ko skatāmies?

Babs

Babs

Izdomāju, ka jāuztaisa atsevišķa tēma. Esmu pati TV frīks un vienkārši interesanti, ko cilvēki skatās. Varbūt dabūšu kādu jaunu ierosmi. No sevis varu teikt, ka ar nepacietību gaidu Supernatural jaunās sērijas - patīk man viņu spēlēšanās ar tādām teju vai hrestomātiskām kino lietām, humoriņš, mūzika. Deksters arī ir labs, jāgaida ceturtā sezona (lai gan pirmās divas man tomēr patika visvairāk). Man vispār šķiet, ka pēdējos gados seriālu kā žanra kvalitāte ir augusi (protams, ar izņēmumiem) - tiek ieguldītas lielas naudas, piedalās labi aktieri un režisori (tās dažas CSI sērijas, kuras režisēja Tarantino vien bija ko vērtas). Par aktieriem runājot - ir jauns seriāls Lie to me ar Timu Rotu - pagaidām pirmā sērija izskatās tā, ka varētu ar šo saslimt. Man patīk labāk par Leverage ar Timotiju Hatonu un My own worst enemy ar Kristianu Sleiteru. Ā, un nevar laist garām True Blood ar Annu Pakvinu (tā mazā meitene no Piano), tas bija kaut kas!

Ko skatāmies, Cāļa tauta?

Mainīja Babs, 14.01.2009 20:53:37

Katram sava uts, man divas. (c) Roberts Mūks

Aube

Nevienu. Man seriāli riebjas.

Galvenais- nesajaukt to, ko gribas, ar to kas vajadzīgs.

scouty

Mums ar viiru no tagadeejiem seriaaliem topaa ir Dexter (visas 3 sezonas), arii Desperate Housewives. No agraakajiem (arii visas sezonas redzeetas): Sopranos, 24, Due South, Everybody Loves Raymond, ...

hmzis

pa tv neko

tā šobrīd Fringe, Dr.Who un John Doe

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. (c) Einšteins

prison break

La feme Nikita

Alija Makbiila

Coupling

ugly betty

red shoe diaries

Grejas anatomija

Lost

Scrubs

agraak kaifoju par Beverliihilzu un Glaabeejzvanu ,un X-failiem

Babs

Fringe man arī patika tīri labi, taču ne vairāk. Dr. Who neiepatikās. John Doe vēl jāiečeko, paldies par ideju!

Jā, Grejas anatomija man arī dīvainā veidā patīk, tāpat kā turpinājums/paralēlais seriāls Private Practice.

Grey's Anatomy
Bones
Frasier
The Simpsons
Law and Order
Lipstick Jungle

Un visādi atkārtojumi seniem un ne tik seniem seriāliem

Subiaco
Frasier?

Tātad, tomēr vēl viens šaipusē to mīl.

Friends are enemies you have not made yet.

WrongTale
Frasier man pa satelītu rāda un šis tas ir kasetēs

Babs

Frasier ir arī šis tas redzēts, ir ok.

Law and Order Criminal Intent ir viens no maniem mīļākajiem seriāliem - man ļoti patīk Vinsenta D'Onofrio varonis. Visi pārējie tur var iet gulēt:)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
12055801