Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Seriāli - ko skatāmies?

Babs

Man patika "'Mākslīgais skaistums". Tiešām cītīgi skatījos katru sēriju.

Tagad reizēm tikai paskatos kādu krievu krimi-seriālu (tipa "Izmeklēšanas noslēpumi") i viss. Nav laika. Ja uztrāpu, paskatos "Bīstamās mājsaimnieces".

Galvenais nezaudēt paniku!!!

viennozīmīgi CSI, patīk arī krievu seriāls ''Pēdas'' arī tāds CSI variants, ''Izmeklēšanas noslēpumi'', skatījos arī Muhtaru, bet kopš nomainījās Makša lomas tēlotājs vairs neskatos.

Selma

Pēdējo pusgadu esmu Tatort (vācu) fane:)

Ar nepacietību gaidu jauno Kamensku. Krievu TV (bet neatceros kurš) reklamēja, ka drīz sāks rādīt, bet pagaidām vēl nav sākuši.

Pūķīte

es to filmu nenocietos un noskatījos internetā, jau pēc 2-ās parādītas sērijas TV. Tagad skato pa Tv atkārtoti

Desperate Housewives

90210

Scrubs

The Amazing Race

bīstamās mājsaimnieces,csi,dakter haus,mākslīgais skaistums,un krievu- tētuka meitiņas.

24, Lost, Desperate Housewives, Bones, Fringe, House, Stargate (sevishkji Atlantis)

maneejam veel ir kolekcija ar Star Wars (bet to es neskatos)

vīrs skatās-likvidācija,zona,zaldāti,mentu kari,izmeklēšanas noslēpumi,sindbada pēdējais ceļojums u.t.t.

scouty

Es arii tikko noskatiijos pirmo sezonu True blood. Baigi labaa, nevaru sagaidiit otro sezonu.

Veel arii beidzu skatiities 90210 (Beverlihilsas turpinaajums) pirmo sezonu.

aqua

(Beverlihilsas turpinaajums)

Kāds nosaukums oriģinālvalodā? Turpinājumā ir arī 90210 aktieri, viņu bērni?

Pesimists redz grūtības pie katras iespējas. Optimists katrās grūtībās redz iespēju. /Vinstons Čērčils/

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
12055801