Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Seriāli - ko skatāmies?

Babs

Babs

Beatrise11
Jā, pareizi, Ragnarok otrā sezona klāt. Laba.

We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one

_Aronia_

Babs
Sāku skatīties Starstruck, bet kkas nepatika. Laikam galvenās varones atveidotāja... Tik nesaderīgi aktieri!

Babs

_Aronia_
Jā, viņi ir tādi... Bet man viņa patika, jo īpaši tajā sērijā, kur mierināja viņu, nu, pēc neveiksmīgās filmas. Tur kaut kā pavisam cita sieviete parādījās. Nē, feins seriāls. I smieties, i raudāt. Un tik īsā laikā.

We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one

Aloja

Why woman kill sākusies otrā sezona!

Kur jūs skatāties Starstruck?

B_Zuze

Zviedru Alska mig,

https://www.imdb.com/title/tt9325320/?ref_=ttep_ep_tt

par trīs paaudžu mīlestības veidiem, baigais action nav, bet tā, mierīgiem vakariem, kad vīra nav mājās . Patīk, ka cilvēki parastie, nav nekas izskaistināts, nekas pārspīlēts (lai gan reizēm tādus arī skatos )

Babs

Mocha
Seasonvar. Nav ar tulkojumu virsū, subtitri

Babs

Loki pirmā sērija ir klāt. Oh my... Tas ir labāks, nekā gaidīju. Inteliģents, stilīgs, ironisks. Lieliski aktierdarbi. Un, protams, Hidlstons. Oh my.

adatainis

Loki gaidīju. Man gan tas asociējas tikai ar vikingiem un viņu dieviem.

Undomiel

O, Ragnarok 2.sezona! Un Loki ar Hiddleston, patīk man viņš. Beidzot būs, ko skatīties.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
12055801