Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Seriāli - ko skatāmies?

Babs

Babs

adatainis
Nē, šitas tādu gandrīz vai Sci-Fi atsit

We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one

adatainis

Babs
Pirmās sērijas sākumā - es esmu Loki no Asgarda! Es taču teicu - Vikingi un skandināvu dievi.

*** patīk

Sērijas beigas ir krutākas, nekā sākums. Disneja studija uzfilmējusi Counterpart?

Pēdējās izmaiņas: adatainis, 12.06.2021 23:09.

Babs

adatainis
Tu neesi nevienu Marvel filmu redzējusi? Nu, vismaz pirmo Tora filmu. Vai vēl labāk pirmo Avengers filmu, no kuras arī ir slavenais citāts "I am Loki of Asgard and I am burdened with a glorious purpose". Faniem reāls haips.

We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one

adatainis

Babs
es esmu fragmentāti sākusi skatīties. Varoņus un antivaroņus atpazīstu. Bet nekad īsti nav paticis.

Babs

adatainis
Palīdz saprast Loki haipu. Jo viens no populārākajiem tēliem, lai gan ļaunais. Lai gan neviennozīmīgi, bet varbūt tieši tāpēc

Undomiel

Loki panākumus noteica reti veiksmīga aktiera izvēle, Tom Hiddleston ir ļoti talantīgs un harizmātisks, turklāt ar lomai atbilstošu smaidu un mīmiku.

Babs

Undomiel
Arī, protams. Mans absolūti mīļākais aktieris (paskaties YouTube, kā viņš lasa Džeralda Darela mīlestības vēstuli sievai. Un Kamingsa dzejoli May I Feel. Ak.)

Catherine

Kopš noskatījos You pirmo sezonu kādi divi gadi pagājuši. Nu piekēros otrai sezonai. Un jāsaka, ka tiešām patīk, pat vairāk par pirmo sezonu. Pēdējā sērija tāda pārsteidzoša, bet kopumā labs noslēgums seriālam

Lisa S.B.

Babs
Kas ir haips?

Papildināts 14.06.2021 00:08:

Kā absolūti Avengers fani, ar dēlu sākām arī Loki skatīties... ļoti loģiski iepīts Atriebēju sižetā, Loki liktenis ir tāds, kāds būs Endgame, bet tas netraucē izmest laika cilpu

Papildināts 14.06.2021 00:12:

Noskatījos beigas younger.. ne tik viennozīmīgi kā gribējās, bet apmēram skaidrs, aplis noslēdzās

Un Lucifer pēdējo sezonu.. oh, my me... diez būs arī turpinājums vai seriāls nokancelēts?

Papildināts 14.06.2021 00:13:

Paliek sagaidīt kad tet+ izliks jauno Kalpones stāstu. Reklāmās ir, bet vēl nevaru atrast..

Un, protams, Money heist beigas

Papildināts 14.06.2021 00:14:

Un paldies par Ragnarok ieteikumu.. labs

adatainis

Luciferu skatos lēnām, Ragnaroka otrai sezonai vēl neesmu pieķērusies.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
12055801