Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Seriāli - ko skatāmies?

Babs

Babs

Lisa S.B.
Aizrautība, trakums. Viņam ir milzīga fanu bāze, cilvēki vienkārši jūk prātā.

We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one

Catherine

Skatos te ieteikto Mare of Easttown. Super seriāls! Un Keita Vinsleta tik skaisti noveco! Tikko tak arī Nikolu Kidmenu redzējām detektīvā (pēkšni aizmirsu nosaukumu), to skatoties, nodomāju, ka tā gan ar plastiskajām sabojājusi sev seju

scouty

Tikko noskatījos The Handmaid's Tale 4. sezonas finālu. Nu vienkārši BOMBA. Tagad pacietīgi jāgaida 5.sezona.

Babs

Lipēns 2.sezona klāt!

We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one

Beatrise11

Vēl paturpinot Marvel un Lokija tēmu, ir iznākusi arī WandaVision, kurai būšot tikai 1 sezona. Neesmu redzējusi, bet pēc apraksta likās, ka varētu būt interesants.

Disney un Marvel ražīgs.

scouty

Es ir beigts. The Blacklist visas galvenās atbildes tiek atklātas Latvijā (8.sezonas 20. un 21. sērija).

Lai gan, protams, var redzēt, ka filmēts citur. Pat mašīnu numuri nav īsti pareizi.

Babs

Beatrise11
WandaVision redzēts, man patika. Vēl ir The Falcon and The Winter Soldier, tas mazāk. Bet tur arī daļa darbības notiek tipa Latvijā (filmēts gan Prāgā). Marvel būs arī seriāls par Dakulam līdzīgu varoni un animētais seriāls ar Dveinu Džonsonu galvenajā lomā. Nu un jāgaida nākamās filmas. Trešā Marvel visuma fāze sākusies.

scouty

Man vēl patika, ka Redingtons pieminēja Rundāles pili un stārkjus.

Iespējams, ka Laila Robins pamudināja uz Latvijas iekłaušanu.

Cidonija

scouty
Kur nosktījies 4.sezonu? Nevaru vairs atrast, kur krievu valodā jāskatās

Vajag darīt tā kā darīt vajag, bet darīt kā nevajag, darīt nevajag.
V.Pūks.

zagaja

scouty
saki, ka vajag tás beigas noskatíties? Man apnika un pēdējās sezonas neesmu noskatījusies, bet beigas zināt gribētos gan

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
12055801