Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Seriāli - ko skatāmies?

Babs

Noslepums

Man jaunieši sameklēja rezka.ag , skatos te sen jau apspriesto "The Affair" (krieviski) tagad baidos iziet no tā saita, ja nu atkal palieku bez "pirātu kanāla"

astuti

Es tagad nevaru atrauties no The Serpent. Tāds kā drusku Čikatilo variants, arī uz patiesiem notikumiem.

skolotajas_jautajums

Lioness - par sievietēm slepenajās operācijās, arābu valstīm.

aveirulz

Nezinu, vai īsti iederas, jo dokumentāls, bet tomēr miniseriāls. Noskatījos Netflix Beckham - viņš ir viens no kādiem 7 futbolistiem, kurus varētu josaukt, nekad neesmu interesējusies par to sporta veidu. Toties bērnībā ļoti fanoju par Spice Gitls un tātad viņa sievu Viktoriju - un tur bija ļoti daudz par viņu attiecībām un ģimeni. Nudien nevarēju iedomāties, ka man liksies interesanti, bet tieši tāpēc, ka es neko nezināju par tām spēlēm, pieķēru sevi, ka pat tām sāku just līdzi. Iesaku.

Babs

Pēdējo notikumu iespaidā beidzot noskatījos Faudu. Man patika. Labi, ka nav tāds vienpusējs stāstījums, ka arī nosacīti sliktajiem ir kaut kas pozitīvs, ka ir izskaidrojums, kāpēc viņi dara tā, kā arī nosacīti labie kļūdās.

Life is hard but, thankfully, short

Babs

Jauns burvīgs seriāls Lessons in Chemistry par talantīgu sievieti 50to gadu Amerikā. Nedaudz atgādina Queens Gambit. Un galvenaja lomā Brī Lārsone. Bilde, mūzika, tērpi, mašīnas, Un stāsts.

Babs
Iesaku uzmeklēt grāmatu. Es nejauši nopirku vasarā amazona kindlā un izrāvu ar baudu un patikšanu. Arī balvas kauč kādas grāmata jau saņēmusi.

Babs

Kārļa mamma
Es jau taisījos. Pie atsauksmēm lasīju sapīkušus grāmatas fanus, ka seriālā nav kā grāmatā, bet citiem atkal seriāls vairāk kā grāmata patīk. Hvz. Man Queens Gambit seriāls arī jaudīgāks par grāmatu šķita

Babs
Seriālu vēl neesmu sākusi, viedokļa nav.

zagaja

Lessons in Chemistry
arī sāku šo skatīties, man patīk. Lai gan biju skeptiska, vai man patiks, jo nav tur nekāda action (manuprāt). bet ievilka tomēr.
un uz tās pašas nots noskatījos seriālu par Meksikāņu aktrisi Maria Felix La Donna. Interesants, par sievieti, kas izcīna sev vietu vīriešu pasaulē, plus vēl pērnā gadsimta sākuma audzināšana klāt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
12055801