Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Seriāli - ko skatāmies?

Babs

Babs

Par to, kas ievelk - Bodies iekš Netflix. Sākumā lēni, lēni, bet tad iekustas un nevar atrauties. Uzmanīgi jāseko līdzi, lai nesajuktu personāži. Nedaudz atgādina vācu Dark. Un ļoti feini aktieri (piemēram, tā mazā meitene, kas Unorthodox galvenajā lomā bija). Iesaku bindžošnai, kad ir tam atvēlēts laiks. Un ja patīk ceļojumi laikā un tamlīdzīgas tēmas.

Ā, un sāku iepriekš novārtā pamesto You, meita arī pavilkās. Tur tiešām ir visādi negaidīti pagriezieni, nekad nevar zināt, kas notiks. Un galvenais varonis, lai gan ir psihopāts un dara briesmīgas lietas, tomēr spēj iepatikties un tu sevi pieķer vienā brīdī, ka aizturējussi elpu turi pat viņu īkšķi.

Life is hard but, thankfully, short

Beatrise11

"All the Light We Cannot See" - man patika, bet atsauksmēs lasu, ka šis serāls nedarot godu grāmatai, grāmata daudzreiz labāka. Droši vien grūti kaut ko vispār veidot pēc tik godalgotas grāmatas motīviem.

Undomiel

Bodies mēģināju skatīties, nepavilkos. Man nepatīk Netflix iecienītie flashbacki, ja to ir par daudz, bet šitā lēkāšana laikā, kas ir Bodies, man vienā brīdī apnika, turklāt es nevarēju atrast intrigas būtību. Kāpēc tam nabaga līķim bija jāmētājas pa vairākiem gadsimtiem?

Sāku skatīties Lessons in Chemistry.

Time par parastiem cilvēkiem, kas dažādu apstākļu dēļ uz laiku nonāk cietumā. Tāds kā sadzīvisks, taču interesants. 2 sezonas, katrā tikai 3 sērijas.

2. sezona ir par trim sievietēm. Vienas stāsts ļoti sasaucas ar neseno traģisko tēmu par sievieti un viņas bērna nāvi.

zagaja

Pufis
es to sāku skatīties, bet mani neuzrunāja. Es tur, iespējams, līdz galam neuztvēru to visu, bet kopumā radīja tādu garlaicīguma iespaidu. No sērijas, vajadzēja par cietumiem kaut ko, tad nu uztaisījām. Noskatījos 1.sēriju un pametu. Varbūt kaut kādos bada laikos

bet vispār, jāsaka, ka var just, ka bija holivudā streiks. Vairākiem seriāliem, ko es skatījos, nav jaunāko/nākamo sezonu, lai gan nav bijušas ziņas, ka tie izbeigti pavisam.

Babs

Undomiel
Uz beigām kļūst skaidrs, ko tas līķis tur dara Un viss savelkas kopā.

Life is hard but, thankfully, short

Undomiel

Babs
Nu tam tā kā vajadzētu būt. Bet es līdz beigām neizturēju, man bija garlaicīgi un kaut kādā brīdī sapratu, ka mani neinteresē ne līķis, ne vainīgais, ne ko viņš dara katrā gadsimtā.

Došu iespēju Bodies, jo ideja liekas interesanta.

Vīlos Lupin jaunākajā sezonā. Pirmkārt, nevarēju atcerēties, ar ko beidzās iepriekšējā sezona. Otrkārt, visu laiku nepameta tāda muļļāšanās sajūta. Pirmo sezonu nepārspēt.

Avatārs

Fargo 5.sezona sākusies!

Papildināts 29.11.2023 20:03:

Fargo 5.sezona sākusies!

Iesaku All the Light We Cannot See. Esmu lasījusi arī grāmatu, protams, seriāls atšķiras, bet ir labs. Ļoti forši aktieri.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
12055801