Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Seriāli - ko skatāmies?

Babs

Undomiel

egless
Paldies par saiti. Kā var zināt, uz kādiem burtiem saite nomainījusies, to paziņo?

lutekle
Štrunts par kvalitāti, tāpat YT filmas un seriāli iet fonā un neprasās super kvalitāte. Vismaz man.

Undomiel
Tie burti vairāk attiecas uz jaunajiem meklētājiem.Pārējiem it kā nomainās automātiski.Es meklēju filmix.ac,man izmeta automātiski filmix.biz

Papildināts 03.04.2024 20:51:

lutekle
Kā saprast-slikta kvalitāte?Tas,ka brīžiem izmet kazino reklāmu?Tās ir tikai 15 sekundes,mani nudien netraucē,

Nu, ka. kas UR slikta kvalitāte? Man liekas, ka bik izplūdušāks vaj graudainaks attēls, kaut vai. Skana arī nu taaaa, par reklāmām pat nerunāju.

bet varbūt piekasos, jo vai nu ielieku divanā , vai max nolieku gluddeli, bet par fonu laikam

nesauktu.

lutekle
Nu tad jau tiešām vaina tavā tehnikā,man rāda ideāli,skatos datorā

egless
Nu nopietni? Tehnikā? Ok, lai paliek.
saja iejautasos tikai, jo palasu, kur vēl bez Netflixa kāds ko skatās.varbūt laba ideja.

lutekle
Grūti saprast tavus tekstus(saja iejautasos tikai, jo palasu, kur vēl bez Netflixa kāds ko skatās.varbūt laba ideja.)

Meklē tālāk,kur ko var skatīties,lai veicas,

zagaja

lutekle

YT taču var uzlikt HD kvalitāti, ja vajag pārcelt uz ekrānu. Bet, ja reiz ir tādas prasības pret super mega kvalitāti YT filmām, nu tad vajag pirkt premium un skatīties to piedāvājumu. Skaidrs, ka tas, kas ir tur vienkārši salikts, nebūs nekādā kino teātra kvalitātē.

Undomiel

lutekle
Es varu savu YT kanālu redzēt arī televizorā, tāpēc nekādu dižo starpību neredzu. Varbūt tāda ir, bet es to nesaskatu.

Vieda Vārna

Kamerona

Bet tajā pašā laikā tāds vieglais mājsaimnieču jau tāpat ir.. Šajā tēmā ieteikusi nebūtu

Šis gan samulsināja. Tas ir par "Receptēm mīlai un slepkavībai"?Pirmkārt, pie labākās gribas nevaru saskatīt paralēles, ne ar Ratatuju, ne 100 soļu ceļojumu, arī ne ar July. Otrkārt, šeit nevar ieteikt mājsaimnieču seriālus? Kuri tad ir ieteikšanas cienīgi? Noteikti vajag , lai būtu kāds maniaks, ķeskas pa gaisu vai vismaz seriālam piešķirts Emmy, tikai tad to var pieminēt? Man tiešām likās izcils vizuālais , atmosfēra, aktieri, arī labs humors un mūzika. Ko vēl vajag?

Kamerona

Ko tu nervozē?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
12055801