Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Seriāli - ko skatāmies?

Babs

Catherine

dillemille
Ieliku googlee Threesome- uzreiz aizveda uz pieaugušo 18+ filmām
skatos, ka TETā ir pieejams

Nav jaunums, bet LMT viedtelevīzijā atklāju The Marvelous Mrs. Masel par ebreju sievieti, kas sevi atklāj kā stand-up komiķi ASV 50. gadu beigās. Estētiska vide, forši tērpi un jautrs scenārijs.

Undomiel

Sāku skatīties Baby Reindeer, kas uzņemta pēc īstiem notikumiem, un aktieris, kas spēlē galveno lomu, ir arī scenārija autors, jo spēlē pats sevi - stand up komiķi, kuru stalko garīgi nestabila sieviete.

Sāku, bet nepabeidzu skatīties, nevarēju izturēt to ņuņņu vīrieti, taču atsauksmes par šo kopumā ir ļoti labas.

Babs

Undomiel
Es nevaru saprast, vai gribu redzēt. Vispār man Misery ļoti patika gan filma, gan grāmata, visu laiku šķiet, ka Baby Reindeer ir droši vien kas līdzīgs.

Life is hard but, thankfully, short

BODOLLINO

Vai kāds ir skatījies Apple never falls? Patika grāmata, nez, vērts skatīties seriālu?

adatainis

Undomiel
es lasiju ļoti sliktas atsauksmes (no izteiktām feministēm gan).

Par veci, kurš tīksminās, ka viņam pievērš uzmanību un nespēj pateikt konkrētu "nē".

Undomiel

Par veci, kurš tīksminās, ka viņam pievērš uzmanību un nespēj pateikt konkrētu "nē"
Es neteiktu, ka viņš tīksminājās, bet, ja viņš ar visu savu dzīves pieredzi nespēja to dāmu atšūt un cieta stalkošanu vairākus gadus.... nu nezinu, tad kaut kāds memļaks viņš ir. To, ka viņš tagad tīksminās, par to uzņemot filmu, spēlējot pats sevi galvenajā lomā un izbaudot īsa mirkļa slavu, tas gan ir fakts.

Babs

Man pēdējā laikā tikai viens ir iekritis acīs - Sugar. Pagaidām gan tikai pirmās divas sērijas redzēju, bet man patīk ļoti. Kolins Farels galvenajā lomā, viss tādā film noir stilistikā, tikai krāsains un mūsdienās. Tāds mūsdienu Hamfrijs Bogarts. Es mēģināju slaveno Ripliju, bet otrajā sērijā neizturēju, izslēdzu - man bija tik šausmīgi garlaicīgi. Bet gan jau šim būs piekritēji - lēnajam plūdumam, Fellīnī filmu bildei. Nezinu. Man bija vienkārši garlaicīgi.

Kāds ir skatījies 3 Body Problem? Kā bija?

Life is hard but, thankfully, short

Undomiel

Man patika Ripley. Varbūt drusku par garu un ne sižets, bet mani ļoti uzrunāja tieši melnbaltā estētika un arī laikmets, gadi, kad mašīnu maz, tūristu pūļu nav, vēl pastāv autentiska un nesteidzīga Itālija, tāda nostalģija pēc Eiropas, kuras vairs nav.

3 body problem sāku un sapratu, ka tas nav man, laikam nemaz netiku līdz intrigas sākumam.

Unigunde18

Man arī Sugar ļoti patīk

Vēl uzgāju Until I kill you -uz patiesiem notikumiem balstīta,

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
12055801