Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

lēts zobārts!

mazaa17

Ieriķu iela 20, Rīga. Zobārsts Juris Cemens. Mana ģimene iet un ir apmierināta.

Lai viss ir OK!

Rīgas zobārstniecībā Veinalde - laba un, manuprāt, 15-20 lati par parastu zoba salabošanu nav dārgi (ja tur kaut ko sarežģītāku dara, tad jau gan būs dārgāk), ja ņemam vērā, ka iet labot arī par 100 latiem zobu.

Domas tīras kā krītošs sniegs...

Aizmirsu uzrakstīt telefonu par Ieriķu iela 20, Rīga. Zobārsts Juris Cemens - 67516742.

Lai viss ir OK!

Es domāju, ka tagad arī zobārsti dabū samazināt cenas saviem pakalpojumiem, jo reāli visiem ārstiem katastrofāli samazinās pieraksts, jo cilvēkiem nav naudas, bezdarbs, utt.

Arī pieraksts patreiz ir tāds, ka 2-3 cilvēki dienā, kad agrāk bija 3 mēneši uz priekšu.

Stabu ielaa beernu zobaarstniecibas polikliinikaa. Lielie tur arii variet. Tieshaa pa leeto:)

Piedodiet par jautājumu, bet vai jūs nebaida tas, kāda vienkāršā poliklīnikā varētu būt attieksme no ārsta puses? Un arī kvalitāte?

Man šķiet, privāto klīniku ārsti ir ļoti ieinteresēti par katru savu pacientu, ko nevarētu teikt par poliklīnikās strādājošajiem.

Ir viens taads labs triks, kas nostraadaa 100%- dakterim aiznes pukji un attieksme buus labu labaa:)

Maija

Pirms vai peec???

olala

Poliklīnikās arī ir privātie ārsti, zobārstniecība nekur vairs nav valsts un bezmaksas.

zobārstniecība nekur vairs nav valsts un bezmaksas.

Silve, nu tik stulba jau vēl neesmu, zinu, ka bezmaksas ir tikai bērniem un jauniesaucamajiem. Bet joks ir tāds (mana personīgā pieredze), ka tie paši poliklīnikas privātie ir pilnīgs pretstats normālas klīnikas privātajiem dr. Vismaz par Liepāju tas apgalvojams noteikti.

Piem., ārste, kas iepriekš strādāja poliklīnikā, nepamatoti atteica palīdzību, taču pēc pāris dienām aizgāju pie normāla dr. (tiešām privātā) un visas lietas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
12202026