Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

lēts zobārts!

mazaa17

Sorry, varbūt ne par tēmu, bet ja šitā turpināsies, nevarēs atļauties vairs ne zobārstu, ne higiēnistu (kas taču nav nekāda extra).

Ja godīgi, mani tas ļoti baida.

Papildināts 09.03.2009 19:41:59:

Ha, un es muļķīte, vēl pavisam nesen biju sacerējusies iekrāt naudiņu, lai visas tās zobu lietas izdarītu vispārējā narkozē (arī tēma bija par to). Tagad jau tas vispār šķitīs kā nesasniedzams sapnis, bagāto privilēģija.


Poliete Neliete paldies, tā jau arī domāju ;)

olala varu tev tikai piekrist, šausmas kas notiek, vispār nezinu kad tagad varēšu atļauties aiziet pie zobārsta un higiēnista..

Varu padalīties pieredzē par Dental. Tur cenrādī takse par viena zoba izraušanu Ls 7. Vīram vajadzēja izraut divus blakus esošus zobus- pa telefonu vienojās, ka to izdarīs vien par Ls 12, bet beigu galā paņēma tikai 10, pie tam sestdienā. Tā kā - izskatās, ka tur reāli pieiet pašreizējai situācijai, jo tajā cenrādi, kas viņiem pie sienas karājas, ir pilnīgi citas (augstākas) cenas.

bite Maija vai nezini kā ar zobu labošanu??

Bet vispār cenas nesliktas ;)


sleeping_beauty
Prasīt neprasīju, bet laikam saskaņā ar to jauno cenrādi, kas tepat iepriekšējā lapā iekopēts - un tas jau arī izskatās humāni. Vispār tas tāds neliels kantorītis - ieeja no pagalma, viss kompakts, bet, cik var spriest, tad viņiem ir gan rtg, gan viss pārējais.

bite Maija paldies, laikam jau iešu tur un tad jau redzēs kā būs bet pašlaik izskatās ka šis ir labākais :)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
12202026