Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Meklēju cilveeku caur kuru var aizbraukt...

lacis24

Griibu aizbraukt uz aarzemem.. veelams uz Norveeģiju vai nu uz citu valsti kur var normaali nopelniit. Varbuut te ir kaads cilveeciņss kurss var man k-ko piedavaat. Angļu valodas zinaassanas man "nasing speshal ", bet tuvaak videejam liimenim. Izskatiissu visus piedaavajumus.

P.S Gribu aizbraukt jo Latvija man paliek dzivot arvien grutaak, un ja viss ta talaak arii ies man nebuus ar ko barot ģimeni .

Peeeerveeersss

ko Tu maaki? uz kaadu profesiju teemee?

seskam seska daba

Utopija

Nosuutiju meilu.

Peeeerveeersss

Utopija
Mani arī šis te interesētu, precīzāk vīru. Viņš ir diplomēts kamīnmeistars, strādājis arī celtniecībā, bet nu šajā situācijā nesmādētu nekādu darbiņu. Ā, ir arī traktora vadīšanas apliecība.

HELP !!!

Peeeerveeersss

Vai kāds ir izmantojis nva pakalpojumus saistībā ar šo EURES un kāds ir rezultāts? Vai varat ieteikt arī kādas citas darbā ārzemēs iekārtošanās firmas, kurām šobrīd var uzticēties?

Vai kāds ir izmantojis nva pakalpojumus saistībā ar šo EURES
Man NVA atbildēja, ka "mēs darbā neiekārtojam"-cik sapratu, viņi var sameklēt tevi intersējošo vakanci un tad tu pati kontaktē ar DD ārzemēs. Bet, ja tev ir internets, arī tu pati vari sameklēt tevi interesējušo vakanci, To arī man teica-varat pati pameklēt internetā, eures vakances.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
12221187