Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Antibiotikas mammai barojot ar krūti...:(

Pekaa

Sveikas!

Esmu saķērusi nejauku vīrusu,un tagad vēl pievienojies mežonīgi sāpošs un sastrutojis kakls,iesnas,un klepus nu viss pa pilnai programmai:(

Cīnijos ar dažādiem tautas līdzekļiem,bet nu jau 4.dienu mokos un labāk nepaliek.Zvanīju dr.viņa man liek dzert amoksiklav antibiotikas un nimesil,bet tā negribas,lai mazajam viss šis kokteilis tiek,kā nekā tikai 4,5 mēnesīš.

Jūsu pieredze,esat šādus medikmentus lietojušas barojot ar krūti?

Martha

Pekaa
nimesil man daktere ieteica dzert 1/2 paciņu tikai tad, ja temperatūra augstāka par 38

Honesty and frankness can make you vulnerable. Be honest and frank anyway.

E jau arī domāju,ka tas nimesils nav nekas labs,un t man ap 37,4 turās...

Man pec dzemdibam bija sarezgijumi un nacas 5 dienas pilinat sistemu ar antibiotikam, pie tam lielos daudzumos un es ka reiz prasiju,a ka tad es barosu savu mazuli? Uz to man atbildeja ,ka barot var. Nu un baroju ar, ar visam antibiotikam,ja jau dakters saka,ka var,nu tad var.

tā kā nimesils noņem tikai simptomus, bet neārstē,tad labāk to nelietot,jo daudzās valstīs tas ir aizliegts,jo izraisa aknas bojājumus , un kur tu nu vēl bēbim..

Pekaa
Tās antibiotikas ir atļautas ,es arī mazo baroju uz dzēru,nebija nekādas sliktas reakcijas.pie lielas t var iedzert paracetamolu,ārti iesaka šīs zāles.

Tikko arī pati izslimojos,bet viss bija labi

diedziņš

Pekaa
Man vajadzēja dzert amoksiklav antibiotikas kad mazajai bija 2.ned., jo bija krūts iekaisums. Barot drīkst

Kad mazajai bija trīs mēneši, man bija mastīts ar augstu temperatūru. Ģinekoloģe teica, ka drīkst dzert paracetamolu plus amoksicilīns. Tā arī darīju.

Paldies meitenes,nomierinājāt mani,tad jau ķeršos pie ārstēšanās!

Es tieshi to amoksiklavu dzeru (pat 2 vai 3 reizes, delj mastita),pirmo reizi,kad mazajam bija 10 dienas. Tikai labak uzreiz dot Linex berninam, lai nebutu problemas ar vederu (zala kaka utl).

[URL=http://www.mamapapia.ru/][IMG]http://www.mamapapia.ru/metric/m11423.gif[/IMG][/URL]
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
12223898