Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Antibiotikas mammai barojot ar krūti...:(

Pekaa

Pekaa
Es dzēru amokslikavu, mazajam puncis dikti sāpēja, bet es devu linex. Otrreiz varbūt darītu savādāk.

Manam bērnelim gan vēders nesāpēja un ar kakuci viss bija kārtībā.

amoksilīnu penicilīnu drīkst,nimisilu gan man neļāva jo tas pienā izdalas,sāpēm parecetamolu.

pikselis

Pekaa

vispār jau antibiotikas vīrusu NEĀRSTĒ. iekaisumu gan.

pati gan neesmu barošanas laikā neko no minētā lietojusi, bet Amoksiklāvs ir antibiotikas, kuras drīkst lietot arī zīdaiņi (cik nu tas labi, tas cits jautājums). tā ka ja jau doks saka... un ja tu tici, ka tas palīdzēs, tad tik dari kā jādara. beigu galā, varbūt vari to laiku pabarot ar maisījumu (ja tādu vispār ir gatavs ēst un nebaidies, ka var no krūts atteikties).

es gan vēl nesteigtos ar tām zālēm, 4 dienas saaukstēšanās gadījumā nav pārāk ilgs laiks.

Es arī dzēru amoksiklav pirmajās bērna dzimšanas dienās! :(

Un es nu gan neieteiktu dzert nimesil... Tās ir ļoti stipras zāles, un slikti ietekmē nieres, aknas.. :( daži ģim. ārsti ar viņām ir uz Jūs! :(

ieviš
Veca diskusija. Bet varbūt arbildēsi kapec darītu savādāk? Es septembra sàkumā biju spiesta dzert Amoxiclav. Mazajai puncis tā jau bija jūtīgs, bet tagad ellīgi sāp un nekas nelìdz. Probiotiķus, purjšju zāles dzeram bez apstājas. Pa mēnesi svara pieaugums 200g, tas kritiski maz. Šodien uz analīzem visādām un jāpiebaro. No krūts mazā atsakās, jo uzreiz purkšķi nāk.

Makonis2
Pamēģini atteikties no piena produktiem savā uzturā! Vismaz nedēļu neko no govs piena neēd (pat cepumus, maizē utt.). Antibiotikas varbūt bija tikai sakritība un īstais iemesls ir jāmeklē citur.

Forums
No tā visa es jau biju atteikusies. Man visar strikta diēta. Kautkā lēnām pārgāja nedaudz puncis, bet vienalga jūtīgs.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
12223898