Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Retās slimības

@manda

Noisette

hmm tajā pirmajā linkā ir retās slimības? Godīgi sakot nezināju ka atopiskais dermatīts ir reta slimība.

Bet visādi citādi - Ļoti ļoti noderīga lieta!

mana māsai atklaāja Nehodžkina limfomu pirms gada ,tā izraadiijās pietiekami reta slimiiba ,lai ārsti to rajonaa diagnosticeetu::(( jo māsa vairaakus gadus gaaja ar saviem simptomiem pie dr. bet visu laiku tika uzskatiita par mulķi ,tikai taadeelj ka par maz informaacijas ,arii RIIGAA 2 mēnešus tika mekleeta iistaa vaina :( Kad nokljuva beidzot Linezeraa doki teica ,cik žel ka ik veelu -taa mes maasu nepilna gada laikaa zaudeejaam ,vinja bija jauna un bērni palika bez maates ::((ļoti labpraat padaliitos pieredzee par visu to ko es zinu par šo slimiibu ,par masas slimiibas gaitu,jo ...tas kas notika ar masu bija briesmiigi un neizskaidrojami ,ārsti teica netipiski ,bet varbuut tikai veel neatklaati ,jo slimiibas ierosinaataaji arii ir nezinamas izcelsmes- neatklaati

Laba diena!

Info up-date:

Esam tikuši līdz iniciatīvas grupas pirmajai sanākšanai, kas būs sestdien, 28.februārī tepat Rīgā.

Ja ir kāds interesents, kas labprāt piedalītos, lūdzu rakstiet man uz e-pastu: elina.kalnina@ka.lv vai zvaniet 22018527, pastāstīšu precīzu tikšanās laiku un vietu, kā arī plānoto darba kārtību.

Saulaini!

actina
atklaāja Nehodžkina limfomu pirms gada ,tā izraadiijās pietiekami reta slimiiba ,lai ārsti to rajonaa diagnosticeetu:( nū... pietiekami reta tā laikam ir arī galvaspilsētā - manai draudzenei to neatklāja gadus 4-5 apmēram. tādu gadu skaitu var minēt, jo pirmie pamanāmie simptomi bija novērojami jau tik sen.

Madalena hehe, izrādās, mēs arī retās

Esenciālā trombocitēmija (Essential thrombocythemia). Tā sauc manējo. Laikam arī reti sastopama. Vai te (Cālī) kāds ir ar šādu diagnozi?

daystar

Es arī
Sveika! Arī man ir diagnosticēta ET! Nu jau gandrīz piecus gadus sadzīvoju ar šo slimību. Labprāt sakontaktētos ar Tevi! Mans e-pasts deisy@inbox.lv

Esmu tikai par tādas biedrības veidošanu! Man sarkoidoze, ar kuru sadzīvoju jau 1,5 gadu.

man ir vaskulīts.... lietoju prednelezonu, tā ietekme ir vienkārši graujoša, nu jau 10-tais gads, ir vēl kāds cilvēviņš ar tādām problēmām

ciemos
Kā mēs varam sa @? Man kas līdzīgs, bet ne ar tādu stāžu!

esciemiņš
kāds tev e-pasts? un cik tev gadu?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
12272248