Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Retās slimības

@manda

Manam dēliņam CF (cistiskā fibroze) jeb mukovisciodoze... Gribētu pievienoties biedrībai.

Sveiki! Reto slimību biedrības Caladrius radīšanas un reģistrācijas process beidzās aprīlī, un tagad ikviens, kas ir saistīts ar retajām slimībām, ir laipni aicināts iestāties biedrībā :)

Rakstiet uz e-pastu rsbc@inbox.lv, nosūtīsim Jums biedru uzņemšanas anketu, kur plašāk varēsiet izklāstīt savu stāstu un pēc anketas izskatīšanas sazināsimies!

Saulaini!

Šī biedrība tiešām ir jauka un pozitīva un ar lieliem mērķiem!

Es arī esmu šīs biedrības biedrs un zineit, esmu lepna par to!

Mēs varam mācīties un daudz gūt, mēs varam iedvesmot un palīdzēt! Un tas ir daudz! :)

Paldies visiem, kas tur tik aktīvi un cītīgi darbojās!

lai vieiem jauki un priecīgi svētki!

http://www.noslepums.com - par veselīgu dzīves veidu un veiksmīgu tievēšanu!

Tievēšana pēc plāna - notievēt un saglabāt savu svaru!

Ir pagājis jau gads, kopš dzima ideja par biedrību, tāpēc vēlamies to atzīmēt veidojot reto slimību nedēļu un aicinām visus iesaistīties

Iztēlojies mītisko putnu Caladrius, attēlo to un piedalies izstādē!

Caladrius (latīņu val.) ir mītisks putns ar īpašām dziednieciskām spējām. Leģenda vēsta, ka putns, nolaidies uz slimnieka gultas, ieskatoties slimnieka acīs, spēj paņemt slimību sevī un, lidojot pretim saulei, to sadedzināt. Neviens no slimniekiem to neatceras redzējis, bet zinātāji teic, ka putns ir sniegbalts bez nevienas melnas spalviņas, un nedaudz līdzinās baltajam gārnim.

28.februārī visā pasaulē atzīmē reto slimību dienu un tās ietvaros Latvijas reto slimību biedrība Caladrius aicina ikvienu izpausties radoši un uzzīmēt mītisko putnu, ko neviens nav redzējis un tā veidot izstādi.

Darbus aicinām iesniegt līdz 22.februārim, sazinoties ar biedrības koordinatori Elīnu Kalniņu (T.22018527, e-pasts: rsbc@inbox.lv).

Mainīja @manda, 11.02.2010 15:33:05
Mainīja @manda, 11.02.2010 15:33:58
Papildināts 11.02.2010 15:37:24:

Eva, liels paldies par tik sirsnīgiem vārdiem!!! Uzreiz diena 100x gaišāka :) :) :)

Ikviens interesents ir aicināts mūsu pulkā un drīz vien ielikšu arī informāciju par mūsu tikko tapušo mājas lapu http://www.caladrius.lv un forumu tajā :)

Sveiki! Man Behtereva slimība (ankilizējošs spondiloartrīts) ja kāds grib padalīties ar sev zināmām metodēm kas kaut cik atvieglo, droši dod ziņu uz meeenes@inbox.lv

Manam bērniņam (nu jau debesīs) bija - mukoviscidoze jeb cistiskā fibroze.

Nu re un šeit nu ir iespējas piedalīties un patiešām reāli palīdzēt ar retajām slimīgām slimajiem bērniņiem :)

http://www.calis.lv/aprunasimies/forums/thread.php?id=15418561#page-1

Notievēt var katrs, vajadzīgs tikai plāns!

Un starp citu, esmu sagatavojusi tādu nelielu grāmatiņu - ceļvedi, kā pašam sagatavot tievēšanas plānu!

Prasi, jautā, pasūti un notievē ar smaidu!

Mums reta un nepatīkama slimība saitībā ar redzi. Es, mans bērns un citi mani radinieki mēs neredzam tumsā.

Vai te ir vēl kāds tāds?

Vai ar šo slimību var iestāties Reto Slimību biedrībā?

Vai Hirsutisms arī ietilpst reto slimību sarakstā?

Varu padalīties ar informāciju par ALS (amiotrofiskā laterāl skleroze), sākot no pirmajiem simptomiem un visu slimības attīstības gaitu . Mans @ gzinko@inbox.lv

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
12272248