Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

dzemdes kakla veeza pote

Miiluks

Cik shi pote maksaa? Un kaa tas viss notiek?

diagnoze

Viss prasa spēku.
Neizsmel sevi līdz galam
Paglabā graudiņu gaismas,
Gan kādreiz noderēs salā.
/Ā.Elksne/

diagnoze
Mīļš paldies :)

Visu informāciju par Dzemdes Kakla vēzi ir iespējams uzzināt mājas lapā http://www.dzkvezis.lv/public/

Es pati vēl neesmu potējusies, bet arī esmu pētījusi par iespēju sapotēt sevi un 2 savas meitas, vienai 14 un otrai jau 18. gadi. Domāju, ka šī saslimšana ir reāla un nopietna. Pēdājā laikā saslimšana ir biežāka, un ik dienu mirst kāda sieviete no šīs slimības. Dzirdēju, ka potes maksā pāris simtus un jāiet potēties vairākas reizes, bet daļu no iztērētās naudas vakcīnai ir iespējams dabūt atpakaļ no valsts, takā domāju šī iespēja jaizmanto!

Ļoti laba majas lapa ari, kur iegut informaciju par dzemdes kakla vezi un papilomas virusu varat iegut www.visamsievietem.lv

man teica, ka pote maksajot apm 87 ls,vajadzigas 3 potes

Miiluks

Cik shi pote maksaa?

Viena SILGARD vakcina maksa 85Ls.meitenēm ieteicamāka,bet CERVARIX 80Ls.SIEVIETEM LīDZ 55G.

Un kaa tas viss notiek?

Ja ir bijusas sex attiecibas,tad nonem analīzes uz HPV vīrusa klatbūtni,ja atbilde negativa,tad vakcinacija pēc shemas kā parasti.

Maza lauvina

Es pati vēl neesmu potējusies, bet arī esmu pētījusi par iespēju sapotēt sevi un 2 savas meitas, vienai 14 un otrai jau 18. gadi

Es pati esmu jau 2x vakcinējusies ar Cervarix,meita 16g. ari 2x tikai ar Silgard.Varu nomierinat,ka nekadi blakusefekti nebija,roka sapēja mazāk kā pēc difterijas vakcīnas.

Lasiju,ka no 2010.gada septembra ši vakcīna būs ieklauta vakcīnācijas kalendāra,vares sakt vakcinet meitenes no 12 g. par brīvu.Tava mazākā varbūt var vel to gaidit,tavai lielakajai un manējai gan tik ilga gaidīsana vairs neder.

Mainīja Princa, 20.02.2009 17:35:05

Dvēselē esmu musulmane,bet šinī dzīvē kristiete...

Jā es arī dzirdēju par Cervarix poti, kas tiks ieklauta vakcinācijas kalendārā. Es domāju, katrai mātei būtu pienākums sapotēt savus bernus pret šo slimību, un vēl jovairāk, ja to līdz 12 gadiem var izdarīt pa brīvu.

Vai var vakcinēties arii grutniecibas laika?

Maza lauvina

Es domāju, katrai mātei būtu pienākums sapotēt savus bernus pret šo slimību, un vēl jovairāk, ja to līdz 12 gadiem var izdarīt pa brīvu.

Pilnigi piekrītu,kas cits par mūsu meitām rūpēsies ja ne mēs paši.Tikai viens labojums vakcinacija būs meitenēm no 12 gadiem un uz augšu,nevis līdz 12 gadiem.

Daksha

Vai var vakcinēties arii grutniecibas laika?

Nē nedrikst.

Dvēselē esmu musulmane,bet šinī dzīvē kristiete...
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
12387800