Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Paarcelties uz siltaam zemeem

sk.Tipa

Diemzheel beernu veseliibas deelj arvien biezhaak sanjemu padomus paarcelties uz siltaakaam zemeem (pat no aarsteejoshaas aarstes). Man jau tas liekas milziigs risks (njemot veeraa, ka mums 2 mazi beerni, abiem ar viiru augstaakaas taa arii nav pabeigtas + citu valstu valodas jau arii zinaam shvaki, t.i. - es anglju, krievu, viirs tikai krievu). Un vispaar - baigaa baile. Tomeer buutu prieciiga palasiit par kaadu pieredzi, vai vismaz saiti, kur vareetu lasiit. Kura valsts shaada veida imigraacijai buutu visizdeviigaaka? Uzklausiishu jebkuru padomu.

Jau ieprieksh paldies. :)

Visizdevīgākā???

Mēmais
Jaa. Taadaa zinjaa, ka buutu iespeeja atrast darbu ar muusu zinaashanaam utml. - viirs labi veic remontus (pats ir IK), arii dekoratiivos, ar gruutiem elementiem, restauraaciju utml., es gan vairaak kaa dazhaadas papiiru buushanas + radoshais darbs publicistikaa, reklaamaa utml. Ka buutu iespeeja atrast kaut kaadu normaalu dziives vietu, b/d, skolu utml.beerniem. + lai mediciiniskaa apruupe buutu normaalaa liimenii.

Bet es jau laikam sapnjoju par leiputriju. :D

Silts un krievu valoda abiem- Ukraina? Moldova? Socos ir silts :). Turcija?

Iesākumam pamēģiniet parasto sanatoriju Ukrainā pie melnās jūras 10 dienas (vasarā, vasaras beigās). Man, kad biju bērns (elpceļu slimības), tas palīdzēja, pat bez procedūrām. Bronhīta nav bijis jau 30 gadus:)

Zabacins
Paldies, bet kur var mekleet jebkaadu imigraacijas informaaciju uz shaadaam zemeem? Kaa vispaar shaadas lietas (paarcelshanaas, darba, dziivoklja u.c. mekleeshana) notiek?

Es saprotu, citi brauc uz UK utml. caur pazinjaam, tad vieglaak, bet ja nav pazinju, kam jautaat?

Papildināts 01.03.2009 17:04:20:

Akihito
Paldies. Jaa, ja buus taada iespeeja (materiaala, es domaaju - sanatorijas tomeer makten maksaa...), to noteikti vajadzees shajaa vasaraa izmantot. Bet mums tomeer lielaakas taas probleemas un viss pagaidaam spiezh uz to, ka mums vispaar neder Latvijas klimats.

Beibe Marta

Uganda:) :)

Tikko pa SWH stastija, ka tur dzivoshana pa leetuc, eeshan pa leetuc, antilopes ganaas gar logiem, banaani mutee kriit:) Izdeviiga vietas kriizes periodam. Visai dziivei diezvai:)

Fotogrāfe
www.eyezoom.lv

Beibe Marta
Nu jaa, toties mediciiniskaa apruupe gan uz 0...tur var braukt un riskeet atstiept kjepas pavisam...

Beibe Marta

nuuuu, toties silti:)

Saved imuuno sistemu kartibaa un dafai :D

Kaajas var atstiept arii sheit :)

Fotogrāfe
www.eyezoom.lv

Brunnhilde

Beibe Marta

un kādas profesionālās iespējas? :D

Uzmanies-es esmu no velomafijas! :)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
12491550