Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Paarcelties uz siltaam zemeem

sk.Tipa

kaa
Vai tad Īrijā klimats nav tāds pats kā Anglijā? Un ja ir, tad Anglijas klimats jau nu nav piemērotākais astmātiķiem.

Maskapone
Īrijā klimats nav tāds pats kā Anglijā?

Nav gan. Divas pilnīgi dažādas klimata zonas.

visu nosaka valodas zināšanas - pagaidām tik uz bijušajiem padomijas reģioniem varat mērķēt. Tāpēc, ja gribat citu valsti (vk jau būtu ES) tad jāsāk ar valodas apguvi. Vidusjūras piekrastē ar angļu un krievu valodām neko nepasāksi.

Nepopulārs viedoklis
www.adonika.net

sk.Tipa
es dzivoju Amerikaa, Rochesteras pilseetaa Njujorkas shtataa...mani ljoti kaitina ilgstoshaas ziemas, shausmigie sniega lani, domajamar nakamo viru par celties uz floridu un siltajaam zemeem.

Papildināts 14.04.2009 21:55:34:

sk.Tipa
www.florida.com

iemet aci, palasi:)

justin

justin

Florida ir ļoti karsta vasarās. Cik esmu runājusi ar amerikāņiem tad Ziemeļkarolīnu atzīst par labāko štatu klimata ziņa. Tur ir arī kalni, kas Floridā nav (man, kad tur biju, pietrūka)

Nepopulārs viedoklis
www.adonika.net

Ukraina?
stāstīja, ka Ukrainā 30 % bezdarbs, paši uzkraiņi brauc peļņā uz ārzemēm un esot vislētākais darbaspēks.

jūs protams mani varat saukt par cietsirdi, ebt šī tēma man liekas traki smieklīga ....viena tante teica - (piem.)brauc uz Itāliju un visa ģimene panesās

zemene+

Es nebūtu tik kategoriska, ņemot vērā, ka iemesls ir bērna veselība izrietoši visas ģimenes dzīvi tas ietekmē. Un diez ar ko tas ir mazsvarigāk, kā materiālais aspekts, kas bieži ir noteicošais migrācijai. Dzīve ta mums viena ir tik - tad kāpēc neizmantot iespēju to dzīvot pilnvērtīgi, vēl jo vairāk ka klimata maiņa arī palīdz.

Nepopulārs viedoklis
www.adonika.net

esenif
Jā, patiesi... kad pēc bērnu 2kārtējas izsildīšanas dienvidu saulē, tie pa ziemu neslimoja (visas pagājušās ziemas tie pavadīja slimību gultās, ja bija kāda diena bez kādas slimības, tie bija svētki, gan ļoti īsi), neviļus un arī ar ārsta vārdisku atbalstu, tā vien gribas uz siltajām zemēm pārcelties. Jo tās mūžīgās slimības, no septembra līdz Jāņiem, nu tas bija murgs neaprakstāms.

kāpēc neizmantot iespēju to dzīvot pilnvērtīgi, vēl jo vairāk ka klimata maiņa arī palīdz.
Mīļais Dievs, nu kurš saka, lai neizmanto. Vienkārši tēmas pieteikums kaut kāds jocīgs - ē, mums te bērns slimo, viena tante teica, ka vajagot pārcelties uz siltām zemēm, uz kurām, lai pārceļas. Nu, kā lai tādam kaut ko iesaka. Es varu ieteikt, lai brauc uz Ekvadoru. Tur visu gadu vienāda temperetūra, bet mitrs, tropisks klimats. Šie ņems uz aizbrauks, izrādīsies, ka tropisks klimats viņiem nav piemērots. Un ko tad?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
12491550