Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Paarcelties uz siltaam zemeem

sk.Tipa

Tur visu gadu vienāda temperetūra, bet mitrs, tropisks klimats. Šie ņems uz aizbrauks, izrādīsies, ka tropisks klimats viņiem nav piemērots.

man viena paziņa tiesa gan ASV ar alerģijas problēmām no Minesotas uz Floridu pārcēlās, kur ir tropisks klimats (ne tik traki kā Ekvadorā) un tas palīdzēja. ;)

Es nez kas tur jocīgs - viņa jau gribēja dzirdēt pieredzi un tiem, kam tāda ir, ar būtu skaidrs, kur ir vērts pārcelties. reālus piemērus, kad problēmu tas līdzējis atrisināt...

Nepopulārs viedoklis
www.adonika.net

zjobra
Tātad Tu gribi teikt, ka Īrijas klimats ir labvelīgs astmātiķiem? :D

MAnuprāt Īrijas klimats ir labaks tādiem cilvēkiem, nevis Izraēlas klimats. Tur praktiski visi bērni slimo ar elpošanas ceļiem. Jo karstumā ir tās smilšu vētras, un visi iet pa ielu grauzdami smiltis. Bērni mokās ne pa jokam.

Esmu nodzīvojusi ASV 12 gadus. Kad Floridā pavasarī sākas tropiskās vētras, tad gan ir jautri....ieķeries ar zobiem taburetē, lai neaizpūš. Lido viss, kas ir un nav piesiets. pat nezinu, kas ir labāk.

What is right for one soul may not be right for another.It may mean having to stand on your own and do something strange in the eyes of others. 

Tēma nav smieklīga.

Pēc ģimenes ārsta ieteikuma mana ģimene regulāri 3 - 5 mēnešus gadā dzīvo Spānijā, Vidusjūras piekrastē, pie dabīgajiem sālsezeriem.

Tā kā mums ar vīru ir iespēja savus darbus koordinēt virtuāli, darbojamies joprojām Latvijā.

Spriežot pēc tagadējā veselības stāvokļa, tieši pateicoties Spānijas labvēlīgajam klimatam, Vidusjūrai un saules gaismai (kas ik dienu spīd no paša rīta līdz pēcpusdienai...nevis kā Latvijā - tik uz svēkiem ) mūsu veselības stāvoklis (astma, bronhīti, alerģijas) 3 gadu laikā ir uzlabojies ievērojami!!!.

Spānijas Vidusjūras piekraste nederēs visiem, jo pie šodienas situācijas to atļauties nevar jebkurš - lai iegūtu tur īpašumu, jāšķiras sākot no 70.000 Eiro pērkot dzīvokli, vai īrējot sākot no 350 Eiro mēnesī. Uzturs gan ir lētāks, apģērbu vajag 50% mazāk kā Latvijā, par apkuri nav jāmaksā ;)....

Medicīna labā līmenī. Ir gan valsts poliklīnikas, slimnīcas, gan ļoti augstas klases privātās klīnikas. Medicīnas iestādēs, parasti maksas, iespējams palūgt maksas tulku uz angļu, vācu, zviedru, krievu, ķīniešu valodām

Piekrastes reģionos sākumā iespējams tikt galā ar angļu un krievu valodām, bet spāņu valoda ir pietiekoši viegli apgūstama, līdz ar to tas ir laika jautājums...man tas prasīja 7 mēnešus, toties tagad zinu, ka mans bērns nepazudīs, jo ar spāņu valodu pasau;eē ir ko pasākt

Lai izdodas arast meklēto!

Spānijas Vidusjūras piekraste nederēs visiem, jo pie šodienas situācijas to atļauties nevar jebkurš - lai iegūtu tur īpašumu, jāšķiras sākot no 70.000 Eiro pērkot dzīvokli, vai īrējot sākot no 350 Eiro mēnesī.

Neko daudz no Jūrmalas/Saulkrastiem/Pāvilostas neatšķiras.

Mēmais
Vai ne? ...komentāru rakstīju aprīlī...pašlaik cenas kļuvušas vēl zemākas...bet tas jau vājš mierinājums lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju.

Spānija - ne tikai flamenko un paeļja!
www.spain.lv

patiesiba veselibas delj ir verts mainit klimatu, man bernibaa vecaakiem aarsts ieteica paarcelties kaut vai uz Daugavpili, ja nevar kur taalaak, no maaliem un mitruma tikt....visu laiku vismaz 4 gadaa izlimoju nopietnus plaushu karsonjus, pneimonijas, savaa laikaa padziivoju gadus 3 amerikaa, tur es neslimoju ne reizi, kaadu laiku arii atgriezoties, bet tad saakaas viss no gala, un neliidz ne pneimopotes, ne visaadi profilaktiskie pasaakumi...taa, ka ja ir duusha, iespeeja un apnjemsanaas, ir veerts riskeet...

Ticība, cerība, mīlestība

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
12491550