Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pārcelšanās uz Zviedriju

Marina*_

hippo
Tu domaa, ka man taa papiira nav, protams , ka ir, taapat iesaka iedzert ibumetiinu, kad saku , ka man tas ibumetiins, kaa piilei, nekaa, shie uzreiz, pameegini ar alvidonu kopaa, vaaks kaut kaads. Nju neko aarsteejos pati, iisteniibaa secinaaju, es ar te aarsts vareetu buut, iesakot visiem ibumetiinu un alvidonu :D:D:D Bet nu labi, izraadaas, gadaas arii normaali aarsti, kas iedzilinaas probleemaa, 1 no 10 :D Bet ir ok, un es vairs nebriinos te ne par ko :D

skaa
Baltaa adrese ir taada, kad Tu esi staaveejusi rindaa, un ieguvusi dziivokli ko iireet. Veel par balto adresi var uzraadiit, tip ja iiree no citas rokas, kaa apakshiirnieks, baltaa adrese ir taa, kura figuree Skatteverket, uz kurieni naak visas oficiaalaas veestules, bez adreses nevar dabuutu numuru/personas, lai oficiaali straadaatu, balti, maksaajot nodokljus. Par to otru diemzheel nezinu, neesmu dzirdeejusi

skaa

Dzeerveniite
lasīju Zviedrijā iebraukušo forumu. tur figurēja arī tādi termini, kā first hand/second hand contract (ja tagad pareizi atminos) arī attiecībā uz dzīvokļu īri.. nezini, kas tas varētu būt?

skaa
te ir divi skaidrojumi/

Pirmais, first, tas ir tad kad Tu iiree dziivokli, secound, tas ir tas, ka Tu esi apakshiirnieks, abos variantos ir baltaa adrese.

Veel viens skaidrojums/ dabuut dziivokli, pie ja ir mazi beerni, jeb gruutniece, jauna gimene, tad nav jaastaav rindaa nezheeliigi ilgi, var aatraak dabuut dziivokli, tip first hand, tas ir tikai par dziivokljiem, viss ko es aprakstiiju.

skaa

Dzeerveniite
un kur var stāvēt rindā? kādās oficiālajās iestādēs?

byteskrav nozīmē, ka dzīvokli pārdodot, īstenībā grib saņemt pretī citu - lielāku vai mazāku un tad piemaksa. Vai arī, ja izīrē, tad grib citu pretī. Parasti klāt ir garāks paskaidrojums, ko īsti grib pretī.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
12561763