Deklareshanas Vaacijaa

IamAweasel

Slēdza IamAweasel.

Sveiki!

Nevaru mieriigi aiziet guleet, sastresojo delj taa, ka shodien registrejoties ieliku nepareizu keksiti pie precets/neprecets. Riit no riita darbiniece teica, ka mani dokumenti jaasuuta uz Arzemnieku registracijas dienestu.

Varbuut kads/a zina par shiis kluumiites butiskumu...varbuut riit jaskrien uz Rathauzi labot tas keksis?

Priecashos par jebkuru informaciju shai sakaraa!

I love my life!

protams ka ir svariigi.Gadiijumaa ja straadaa un esi nod maksaataajs, un tev ir liidz gjimene un nav taa kjeksha, vari nenokaartot daudz pabalstu un atvieglojumu. salabo.

seskam seska daba

Kā tur ar tām darba atļaujām? ja man ir atrasts darbadevējs un noslēgts līgums, kur tālāk jāgriežās?

go girl

snigurka

darba deveejam ar tevi kopaa jaaiet uz vieteejo darba bizhu, arbeit......( taalaak nezinu), tev obliogaati vajag pierakstu, a to var dabuut ja iiree dziivokli, ta arii ir tava pieraksta vieta, tad bankaa atveert kontu, nu tas taa saakumam.

seskam seska daba

Utopija
Arbeitsamt laikam saucās. Man tā patīk Vācija . Tik vien kā vīram nav ne angļu, ne vācu valodas zināšanu. Un piedevām , man vēl drīz jādzemdē. Varbūt esi kursā, cik maksā bernudārziņš mēnesī un līdz cikiem tur var atstāt bērnu, no cik gadiem tur var sākt laist?

go girl

Utopija

protams ka ir svariigi.Gadiijumaa ja straadaa un esi nod maksaataajs, un tev ir liidz gjimene un nav taa kjeksha, vari

nenokaartot daudz pabalstu un atvieglojumu. salabo.

Veel neesmu nodoklju maksaataajs, virs arii ne, un berni veel darzinja netiek planoti. Vai par laulaato pienakas kaadi atvieglojumi? OK, sapratu, ja veleshos bernu laist darzinjaa vajadzees to deklaraaciju, bet to jau var dariit velaak.

Lai varetu saakt stradaat, nepietiek tikai ar darba liigumu, vispirms vajag nokartot darba atljauju.

Darzinjaa var sakt iet no 3 gadu vecuma, liidz tam - vecaku problema kaa stradaat vai straadaat, kur likt bernu. Tiek piedavaati bernudarzi uz 2 h dienaam, maminjam, kuras velas piemeram, aiziet pie friziera. Var algot aukli. Darzinja izdevumi nav lieli.

I love my life!

IamAweasel
vispirms taču jāatrod darbadevējs, kas gribēs mani nodarbināt. Tad arī kārto tālāk darba atļauju uz konkrēto vakanci. ??? palabojiet.

go girl

IamAweasel
a kaapeec, ja var labot vajag atstaat uz veelaaku. Atcerieties par pshnodarb statusu, tad nevajag nekaadu atljauju, to daudzi nezin un var noraadit jebkuru darbiibas sfeeru.

seskam seska daba

snigurka
ka jus tur dzivojat????

Ludsaija zaschita ot zenschini eto zhadnostj

Utopija

taapeec, ka par dziivokla iiri, apkuri, elektriibu un uudeni jamaksaa atkariiaa no cilveeku skaita. Man izdeviigak ir skaitiities nepreceetai, bez berniem. Kaut gan dziivokla ipashnekam vienalga cik es maksaaju ar uudeni, gallvenais ka maksaaju.

snigurka

dara deveejs jaaatrod, tas kaarto atljauju, bet kamer atljaujas nav -stradaat oficiali nedriikst.

Bet tu labi iekaartojies - tuliit jadzmdee, bet atradi darba deveeju.

I love my life!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
12637675