Deklareshanas Vaacijaa

IamAweasel

Slēdza IamAweasel.

es tākā LV dzīvoju pagaidām

go girl

snigurka

Aaa, nu skaidra bilde!

Bet darba deveejs tev DE?

I love my life!

snigurka
aa, nu tad skaidrs

Ludsaija zaschita ot zenschini eto zhadnostj

Vīram piedāvā darbu Berlīnē uz ilgāku laiku. Vai varat apstāstīt, kā ir tur dzīvot? Kas jāņem vērā? Kas jāzin? Kāda ir sadzīve? Izmaksas? Mani interesē viss, viss, jo lēmums ir jāpieņem visai drīz.

Va ir kādas mājas lapas, kurās varētu palasīt diskusijas par dzīvošanu Vācijā?

Bertinja
valoda, www.berlin.de

tad draugos berlines grupa

Papildināts 18.03.2009 13:28:35:

Bertinja
izmaksas atkarigas no ienakumiem

Primula
pastaasti siikaak par dokumenties, kaadi te LV jaanoformee sakaraa ar vaacijas beernu pabalstu?

Kaa vispaabaa Tev iet, saulje?

seskam seska daba

Bertinja

Tev labs jautaajums!

Es ceru ka tauta aktivizeesies un buus info par Vaciju daudz daudz vairaak! Ka nekaa DE ir tik daudz latvieshu!

Man sanaaca doties uz DE bez jebkadam vacu valodas zinashanam un bez info KAS KUR KAA un KAPEEC! Bet viennosiimigi esmu apmierinata ar dziivi un sadziivi sheit!

I love my life!

Utopija
es ir rigaa liz pirmdienai, pirmdien prom

atsakies no pabalsta, no taa datuma, kad busi pierakstita vacija un ja jau esi sanemusi tos lielos 8 latus, tad atmaksaa atpakal, tad visu partulko un viss bus jasniedz ieksa famillienkasse

Primula
Berniem jabuut deklaretiem un dzivosjoshiem Vacijaa?

I love my life!

IamAweasel, man arī vācu valodas zināšanu nav. Ir tikai vīram, un izskatās, ka tikai viņš (vismaz kādu laiku) būs vienīgais, kas strādās un pelnīs Mani uztrauc, ko es varēšu tur darīt? Mācīties? Strādāt? Ko darīt ar dzīvošanu? Īrēt, pirkt? Kur izdevīgāk iepirkties.... Ir 1001 jautājums, jo aizbraucot tur no daudzām lietām šeit nāksies atteikties.

Vai ir forumi par dzīvošanu Vācijā?

Paldies, Primula, par īeteikumiem.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
12637675