Deklareshanas Vaacijaa

IamAweasel

Slēdza IamAweasel.

Primula

es atteicos ar apriili. Jo 12.04 ielidoju Minhenee. A ko veel vajag, kaadas izzinjas? Zheel, ka nesaskreejaamies......

seskam seska daba

IamAweasel
nu jaa, tu kad sevi pieraksti , tad arii bernu pieraksti, tas ir tas anmeldung un tad ar to meldungu uz kasi

Papildināts 18.03.2009 13:50:54:

Utopija
tak vel varam saskrieties, es jau veel lidz pirmdienai te

nu ja atteicies, tad to atteikuma vestuli partulko un viss

Ludsaija zaschita ot zenschini eto zhadnostj

Primula
kaa? bet es jau vinju VSAA iesniedzu. Man jaapanjem atpakalj ar vinju akceptu?

seskam seska daba

Utopija
tev no VSAA atsutis vestuli, tad to japartulko

Primula
nu vinji ilgi suuta, ieshu pakalj pati, savadak neuzspeeshu iztulkot.

seskam seska daba

Utopija
es tagad pat neatceros cik ilgi es to vestuli gaidiju, bet liekas kadas 2-4 nedelas

Papildināts 18.03.2009 14:03:45:

bet vispaar man berline sanaak letak tulkot nekaa siten

Primula
man jautājums par bērnu pabalstiem. Cik ilgi jānostrādā un jāmaksā soc iemaksas, lai varētu uz kaut ko pretendēt un cik lielā apjomā?

Kas zināms par studēšanu DE? ir vēl vispār tā bezmaksas izglītība? nesen vēl bija. Un kā ar stipendijām. It kā studentiem gadā drīkstot 90 dienas šancēt.

Vai man rādās, 2011. gadā plāno atvērt darba tirgu DE-LV? kāda kaut ko zina?

go girl

snigurka
par pabalstiem nemaceshu teikt, bet berna naudu tu sanem kaa bernu deklaree vacijaa , nokarto visus papirus famillienkasse tas ir 164 euro par bernu, katru menesi, no 2009 gada janvara, ieprieks bija 154 euro

par studeshanu nezinu

Bertinja

Mums buus lidziigi tikai stradashu es, jo kameer jaunakajam nav 3 gadi bernudarza nav, tatad - vai nu aukle, vai nu viens vecaks paliek majaas.

Macities var VHS - tautas augstskolas, limenis tur viduvejs, bet salidzinoshi leti. Vacu valodu var macities, dejot, adit, dziedat - visu k osirds velas.Stradaat - kaa jau Utopija teica, tikai ka pashnodarbinataa. Iret, veinnoziimiigi, vismaz iesakumaa kad nav oficials, labi apmaksaats darbs. Te ir populari ari banku darbiniek uviduu iret, nevis pirkt.

Iepirkties var daudz un dikti jo viss ir letaks - pamperi, salvetes, ziepes, sampuuni. Pat par 50%. Ir leitas, aks maksaa taa pat.

Vari aizmirst par normalo latviehu eedienu. Daudzi she eed maizes ar sieru-desu-tomatu. Ta kaa latvijaa reti kada gatavo. Es te visus parsteidzu ar to, ka zupas katlu dienaa uz vaaru (vari man @ uzrakstiit, satiksimies draugos)

Papildināts 18.03.2009 21:58:54:

snigurka

Ja, par to 2011 runaa, bet to var arii atcelt. Bet man shkkiet ka 2011 ir ljoti taalu...lidz tam daudzi LV vienkarshi neizdziivos.

I love my life!

nu es gan par edienu nepiekritishu vacu virtuve ir lidziga latvieshu virtuvei, otra lieta ir vai kads gatavo, vai izvelas maizes est

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
12637675