Deklareshanas Vaacijaa

IamAweasel

Slēdza IamAweasel.

Primula
iespejams tas atkariigs no gimenes, dzivesveida un attieksmes pret edienu...Varbuut man nav paveicies sastapt istos kulinarus. Bet es taa ilgojos peec kotleteem, sautetiem kaapostiem, kefira, saviem burkaniem, tomatiem

I love my life!

IamAweasel
a es Tevi atradu;)dr.elvee, riit atbildeeshu uz veestuli;)

Papildināts 18.03.2009 22:17:50:

IamAweasel
oo, nu tad buus Tev pie manis jaabrauc, gatavoju un lv eedienus, neskatoties kur, kad un kaapeec esmu, nu sheit esmu patriote.kotletes ar kapelju biezputru un salaatiem, vai stoveetiem kaapostiem un isstu meerci;)

seskam seska daba

IamAweasel
nu bet sautetie kaposti un cepti kartupeli tks vinu nac ediens,laikam tev tieshaam nav istie gadijusies un kefirs man binu ar garso

kuraa malaa tu miti??

Ludsaija zaschita ot zenschini eto zhadnostj

Utopija

Baaac, tu piemineeji slepenos vaardus 'kartupelju biezputra' - mans kunngis nemas ka traks tagad

Nezinu, varbut esmu sava LV lauka darzenju fane, bet man shet noperkamie kartupelji liekas maksliigi...palabojiet mani vai nomieriniet ja taa nemaz nav

Apskatishos www.db.de kaa pie tevis tikt, mosh letak sanaks lidot Primula esmu frankfurtee.

Kefiru atradu tikai viena veida, taa ari saucas KEFIR. Paninjas ari pagarshoju, likas baigi treknaas.

Es cik vazajos apkart, tik visur turku kebabi, da sushi...istu vacu restoranu nemaz nesmu redzejusi.

Papildināts 18.03.2009 22:32:41:

Jaa, skaista teemas izaugsme!

I love my life!

IamAweasel
nu kartupeli gan labu labie, panem kadreiz lidl, man tie vislabaak iet pie sirds taa forsi izvaraas, var gan cept, gan putru, es veel dazreiz mazliet atvaru mundierii un tad cepeskrasnii sacepu

Kefirs labs Malinka, ja nemaldos

Primula

Lidl ir veikalu tiikls, ja? Meklesos, jo bez kartupelja nevaru dziivot Malinka ir taa ka brends, ja? (atvaino par manu blondumu, ta ka vaciski tikai macoos).

Vel man gruti saprast kursh krejums ir salds un kurshs skabais veikala letee. Biezi vien panemu saldo , gribedama tikt pie skaaba.

(tev pei info istais vards? Man meitinju taa sauc, tapec tada interese. Nevienu lielu P nepazistu)

I love my life!

IamAweasel
Lidl jaa tas ir veikalu tikls, imet googli un atradisi visu info

Kartupeli lidl labie visi, es visus esu izmeginajusi, talak par kefiru, tatad parastais buttermilch vai kefir malinka, no muller ja nemaldo tur vel tie maskavas torni virsuu

krejums lans crem frische vai schmand

saldaisir sahne

vards, jaa istais

Seany

Atljaushos palabot!

Nevis kefir malinka, bet Kalinka.

susuarrana

Man liekas, ka vienīgais, ko Vācijā nevar dabūt no latviešiem ierastiem produktiem, ir normāla rupjmaize. Kā nav parastos veikalos, tas atrodams krievu veikalos. Gaudām nav nekāda pamata!

Labu - vai nu par mirušiem, vai ne par ko.

susuarrana
ir gan, komissbrot, tas kaa musu kiegelitis

Seany
jaa ,jaa! redz pashai ar no prata viens burts izkrita -Kalinka

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
12637675