Deklareshanas Vaacijaa

IamAweasel

Slēdza IamAweasel.

foxy
nu tad jau pirmajam bernam kindergeld esi kartojusi, ta ir diezgan vienkarsa info, pie tam veel jau ir ari arste, kurai pajautat

attieksme tada, jo liels % taa arii brauc prom, savu valsti apkasusi, brauc kast citu valsti

atvainojos, ja situacija pavisam savadaka,. bet kurs jau to teiks

manaa skatijuma 4menesi ir parak mazs laiks, lai 100% zinatu, ka jaa mes paliekam siten un viram bus tas darbs

Kaa tev pashai ar vacu valodu? vai pirmais berns iet bernudarzaa? kindergeld sanem?

Vai shis formalitates esi nokartojusi?

P.s es tagad virsuu nebraucu

Ludsaija zaschita ot zenschini eto zhadnostj

Primula

Atvainojos ari par savu skarbumu, bet par otro berninu jau esot Latvija domajam un tapec mani nedaudz aizskara tavs uzbrauciens.

Pati sobrid intensivi macos valodu,pagaidam ar vecako delinu dzivojam pa maju, bet sonedel brauksim uz tuvejo bernudarzu parunat par vietu.

Bernu naudinai visi dokumenti ir iesniegti,mums teica viss bus nokartots 4 nedelu laika.

Visas apdrosinasanas, deklaresanas, darba atlaujas, uzturesanas atlaujas ir nokartotas.

Protams, nekad jau nevar zinat kur pec 3 - 5 gadi tiksim nosutiti, bet gribas ievakt visu info par sim lietam Vacija,ja planojam te uztureties kadu laicinu un varbut pat uz visu laiku.

foxy
man personigi berna naudas kartoshana ievilkaas lidz pat 6 meneshiem, kattreiz jaunu papiru vajadzeja.

parunaa ar savu arsti un familienkasse paprasi kaa ir ar to elterngeld, tev tur visu siki paskaidros un izskaidros

kadaa pilsetaa esat? lai veicas

Ludsaija zaschita ot zenschini eto zhadnostj

Primula

Mums izdevas atri tas bernu naudas nokartot, jo viram te jau dzivo rad un mums palidzeja - pateica kadi dokumenti nepieciesami.

Mes dzivojam Greifswald, bet tik ne pasa centra, bet nost - laukos.

Paldies tev par padomiem un ieteikumiem!!!!

ka Vacija ir ar bernu naudam vai visus tos pirmsdzemdibu un bernu naudas var noformet uz vira????
Interesanti zināt, kāds sakars vīram ar sievietes darba nespēju grūtniecības dēļ. Tak pat bagātajā Latvijā ar krutajiem pabalstiem maternitātes atvaļinājuma naudas var saņemt tikai sieviete un tikai tad, ja strādā, jo vīrs taču nav stāvoklī un nedzemdē. Kā vispār kaut kas tik stulbs var ienākt prātā?

Kāds lūdzu varētu pateikt, kas tas tāds ir Wohnberechtigungsschein(WBS), sastopams pie nekustamo īpašumu sludinājumiem?

Paldies

http://de.wikipedia.org/wiki/Wohnberechtigungsschein

Tas ir sertifikaats, kas dod tiesiibas dziivot sociaalajaa dziivoklii, laikam parasti tie ir pashvaldiibu dziivoklji, par paleetinaatu iires maksu. Lai to sertifikaatu dabuutu ir jabuut ienaakumiem zemaakiem par noteiktiem liimenjiem, kas var atskirties dazhaadaaas zemees. Tur piemeeri wikipedia linkaa, vienam cilveekam gimenee 12000 eiro, diviem 18000 etc.

Aury

Bet ko varētu nozīmēt sludinājumā pie sadaļas WBS ir Ja, t.i. viņi to sertifikātu pieņem vai arī bez tāda es nemaz šo dzīvokli nevaru izīrēt?

shmurga
bez tāda es nemaz šo dzīvokli nevaru izīrēt

Aury

Paldies par info

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
12637675