Deklareshanas Vaacijaa

IamAweasel

Slēdza IamAweasel.

shmurga
ir (namu parvaldes) kuras iziree tiem, kuriem soc apmaksaa, ir tadi, kuri savus dzivoklus sadiem neiziree

Papildināts 08.07.2009 02:12:03:

vispaar baigaa putra tur, daudz papiru vajag un vini ar likmi nosaka cik maksaas, man vira masa kareiz tagad caur to visu iet, shausmas, atrodi dzivokli it kaa viss ok, bet

Ludsaija zaschita ot zenschini eto zhadnostj

Jums nav zināms, ko darīt, ja tiek saņemts atteikums darba atļaujai? Kādi var tam būt iemesli?

KrastinaMarta
profesija ieklajuta to profesiju sarakstaa, kuras nenjem ne angesteltus, ne selstendikjus. A ja tu esi selbstendikjis, jaabuut 2 darba liigumiem ar dd Vaacijaa.

vienmeer ieklausies manii, niks ir maaniigs:)

Seany

Utopija
angesteltus
selbstendikjis
selstendikjus

Miiljais cilveek! Tu man pasaki, kaa lai Tevi kaads saprot shajaa forumaa!? Tu te kaut ko purpini zem deguna, bet pastaasti luudzu, ko Tu ar to biji domaajusi!

Seany

gan jau kam vajadzees, sapratiis.ja jautaataajai vajadzees piemeerus, uzrakstiishu, jo esmu saskaarusises ar atljauju atteikshanu abaas situaacijaas.

Utopija

Sveika, ieprieksh jau jautaaju Tev, kaa juuties Vaaczemee. Vai ljoti skumsti peec Latvijas?

Mazule

jaa, ljoti skumstu, sirds luuzt.Nekad tik daudz neesmu raudaajusi.

Jā, no tās skumšanas nekur neizbēgt, man pēc pirmajiem diviem mēnešiem DE, likās, ko esmu izdarījusi - LV pati labākā, tur tak tik forši bija (visas atmiņas u.t.t), bet atbraucot atpakaļ, jau pirmajā dienā sapratu, ka tā ir tikai iluzīja - visur labāk, kur nav manis.

shmurga
bet man jau tuuliit 5 meeneshi un skumstu arvien vairaak, redzees, tagad augustaa braucam uz 10 dienaam maajaas, es ceru ka nomierinaashos.

Es nomierinājos vēl pirms iebraukšanas LV(braucām ar auto), rezultātā gribējās ātrāk atpakaļ uz DE. Visvairāk jau pietrūkst vecāku un brāļa, bet tāpēc jau ir ryanairs ar savām lētājām biļetēm :D aizbrauc, izpļāpājies un atpakaļ :D

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
12637675