Deklareshanas Vaacijaa

IamAweasel

Slēdza IamAweasel.

Sveikas!

Varbut atkartoshos, bet gribeju pajautat, ceru, ka nebus baigais offtops.. Kada no jums dziivo Dusseldorfaa vai tai tuvumaa? :)

Es, teorētiski, dzīvoju 70km no Diseldorfas, tik pateiz esmu LV, atgriezīšos septembrī

shmurga
Nu gandriz kaiminjos..sheit jau ta kilometrazha nav ta kaa Lv meraama. :) Kadaa pilseetaa? Sen dzivo vacijaa?

Pie pašas NL robežas Kevelaer pilsētiņa, bet ir doma pārvākties uz kādu blakus miestiņu, jo tur tās baznīcas ar zvaniem ir vienkārši neciešamas Dzīvojam tik nepilnu gadu, nu, bet šis ir jau otrs palikšanas mēģinājums.Neesam vēl tā riktīgi iekārtojušies, vīrs tik piedeklarējies, septembrī arī es iešu visus doc. kārtot.

Un cik ilgi tu jau esi DE?

shmurga

nu visaas pilseetaas un arii visvismazaakajos ciemeljos ir bazniicas ar tiem zvaniem. Nu peec meenesha es jau vinjus nedzirdeeju, kaut gan pazniica atrodas tepat pie maajas, paari ielai:)

vienmeer ieklausies manii, niks ir maaniigs:)

shmurga
Es neesu parak ilgi, ta teikt no aprilja. Man arii dokumenti kartojaas. Lielajam delam skola jaaiet. Valodu zini? Runajot par zvaniem, te vari parcelties kur grib, visur dabuus. :D

Es var teikt Dusseldorfas centra dzivoju, klusais centrs laikam buus, un i naktii i pa dienu zvana, taa nedzirdu, bet kad gulju gan, pa dienu mazo liekot gulet pusdienas tad arii dzird.

Utopija
mes ar tevi nebijam gadijumaa sameilojushas? Vai arii jaucu. :)

Lian4iks
Mēs drusku sarakstījāmies:) Es dzīvoju Diseldorfā...

shmurga
Kevelaer ir baigi foršā pilsētiņa. Manā skatījumā viena no skaistākajām pie Niederrhein. Baznīcas gan zvana bieži, tas tiesa. Man vismaz baznīcu zvani mazāk traucē nekā kāda liela iela līdzās mājai, pa kuru nemitīgi braukā mašīnas. Bet katram savs:) Vispār es Kevelaer ļoti bieži esmu:)

Papildināts 19.08.2009 11:53:41:

Vispār laikam mums vajadzētu jaunu lapiņu, tikai es galīgi neprotu tādu uztaisīt... Varbūt kāda pieprot to?

engelchen
nu re tomer sajaucu.. atvainojos par uzmakshanos :D

Es laikam neesu tajaa Kevelaer bijusi. Uz NL braucu uz Venlo un uz Roermond...nezinu kadas pa celjam pie robezhas ir pilsetas un vai vispar pareizaa virziena domaju.

Jaa par ielaam ta arii ir, mashinas ka pa shoseju briizhiem nakti liekas, mazajam istaba atkal ir uz setas pusi, un tur atkal muzhigi kaads skalji runaa pa logu vai pa telefonu tieshi naktii. :D ziema ta nebija dzirdets, jo logi ciet, pa vasaru tur uz augshu valjaa un tad visu labi var dzirdet.

Kura rajona dziivo, cik atceros teici ar to u bahn tev 20 min lidz manam rajonam? apgaismo ludzu, tas ir ar tramvaju vai arii ar vilcienu?

Jauna lapinja :)

I love my life!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
12637675