Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Emmaljunga Scooter

cukury

Esmu noskatiijusi shos ratinus, kaa otros, ko masiinaa vienmeer vadaat liidzi. Kaadas atsauksmes Man bija ar mazajiem riteniishiem, kas man riebaas, nopaardevu, tagad fiksi vietaa jaameklee. Trisritenus baidos, jo driz bus otrs bebis klaat un stabilaki jau tomeer tie 4riteni.

cukury
labas atsauksmes. vizinu savu beibi...var gan pačučēt (lai gan nav pilnīgi guļus), gan ērti sēdēšanai. ziemā ielien arī aitādas maiss.... ērti, nav smagi un nav klabarkaste..kā citi

..tell me, what you don't like about yourself?

cukury
Kam noskatiijusi, lielaakajam vai tam, kursh driiz buus?

Ja naakamajam, tad nederees, jo ratiem mugura nenolaizhas guljus, ja lielaakajam.....nu nez, vai vispaar scooter ir parociigi kaa otrie rati staipiishanai. Vinji tak ir smagi, un vietas arii aiznjem pietiekoshi daudz.

cukury

ja man tagad būtu jāzivēlas, tad šie būtu vieni no. ;) vēl PP GT3 un vēl Emmu City cross. gan jau vēl kādi, bet šie ir tie, kurus pamanīju tad, kad vairs nevajadzēja, bet citu lietošanā šķita ok.

Glamurnaja Gloria

puupols
kuri tad ir klabarkastes?

Salda meele bijusi veertiiba visos laikos, vismaz kriizes laikaa bija ko paardot.

Ayo
Gribeeju kaa otros, lielajam, ko masiinaa vadaat liidz

Hm, tagad saaku saubiities, bet vai ir kaadi, vieglaaki, bet ar lielajiem riteniem ? Ka jau teicu, mazus riteniisus vairs nekad muuzaa

Glamurnaja Gloria
tie, kuriem grab riteņi...;)

..tell me, what you don't like about yourself?

cukury
Kaadi tev ir bijushi ar maziem ritenjiem, ka tik kategoriski noskanjota pret?

Es EmScooter noteikti kaa mashiinaa turamos ratus neizveeleetos, jo tie tomeer IR smagi, aiznjem daudz vietas nu un padusee pie nepiecieshamiibas nepasitiisi.

Ayo
Man vel joprojam ir Hartan ix1 Nedomaju ka tie ir sliktaakie no mazritenu ratiniem, varbut pat otraadi bet pie vainas ir mans dziives stils. Masiinaa turamie rati man nenoziimee pastaigu pa lielveikalu, bet gan draugu radu apciemojumi ar pastaigaam, un ne pa asfaltu Tapec man ta berna kratiishana neiet pie sirds.

Nu ja vajaga līdzi vadāšanai tad tie 12 kg netraucē nemaz.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
12809114