Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Emmaljunga Scooter

cukury

Es gribēju Scooterus pirkt, bet, tā kā bieži staigājot iepērkos, atmetu šo variantu, jo ļoti mazs iepirkumu grozs.

teite
liels paldies.... bet kamer es pa mezu vazajos, jau norezerveeti

cukury
mums bija Scooter. Atsauksmes labas. Mnusi, manuprāt, ir neveiksmīgs iepirkumu grozs zem ratiem un kapucis varēja būt lielāks. Bet citādi - lieli (līdz 3 gadiem toč), stabili, smuki, praktiski nenolietojami. Var piepirkt aksesuārus - somu, saulessardziņu, u.c. Nepērc tik gaišus, jo, it kā audums ratiem ir kvalitatīvs, bet neko nevar noņemt un iemest veļenē, - jāmazgā tāpat, ar švammīti, un tas nu ir tā kā ir...

Patīk EM lietus maisi. Mums bija pat ar termoplēvi iekšā. Labais!

kirsiitis
paldies ka pateici par to nenonemamo audumu Redz, it ka sikums, bet tomeer svariigi Neiedomaatos, jo maniem dzeltenajiem Hartaniem viss nemaas nost, un tagad, kad sakam staigaat, tieshaam smeereejaas

cukury
Ļoti labas atsauksmes par Scooteriem. Man arī pirms tam kā "otrais variants" bija iepirkušies "klaburkaste" ar mazajiem riteņiem :D, fui, spļaudījos un lādējos, kur bija prāts pirkt. Nopirku Scooterus un fanoju par tiem .

paldies ka pateici par to nenonemamo audumu Redz, it ka sikums, bet tomeer svariigi Neiedomaatos, jo maniem dzeltenajiem Hartaniem viss nemaas nost, un tagad, kad sakam staigaat, tieshaam smeereejaas
Vispār jau Emmaljungām audums ir netīrumus atgrūdošs. Nezinu... nekas nesmērējās, protams, kā jebkurš bērns mēdza ratos cūkoties, tad nu ar mitru švammiti arī iztīriju. Kāju daļai viss ņemas nost, ja uztraucies par netīriem zābakiem.

Amari
paldies

tagad man cita probleema Noleemaam tos skuterus pirkt, jaunus, jo mums septembrii otrais gaidaams, ta ka divi brauceeji buus. Bet ta ka dzivoju Francijaa, te taadu nav, un nevienu int veikalu, kas sutitu uz sejieni ar neatradu Varbut beigaas buus caur LV jaasuuta

kirsiitis
cukury

Nebūs gan taisnība par to nenoņemamo audumu - ratiem audumu noņemt var visu, izņemot jumtiņam - pašu jumtiņu va noņemt no rāmja, bet tam paliek klāt tas metāls, kas to satur. Pārējo audumu var noņemt pilnībā un mazgāt veļasmašīnā. Esmu tā darījusi pāris reižu - teikšu, ka viegli un ātri izdarāms. Bet jumtiņu ieliku dušā un izmazgāju ar švammīti vai birstīti, to gan mazgāt ir nācies 1 reizi jo praktiski nenosmērējas.

...jaunajiem scooter nak neliels pagarinajums jumtiņam... iepirkumu grozs - piekritu pamazs... bet galvenokart jau tie ir ratinji bernam! ;)

..tell me, what you don't like about yourself?

cukury

Pamekle Vacija, esmu sur tur Emaljungas manijusi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
12809114