Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bolder rati

Essse

lapor

Essse

es arī skatījos uz Bolder ratiņiem, bet beigās nopirku Peg perego

Meitenes rati ir super, man mazajai jau 10 mēneši un rati turās ideāli, lietojam katru dienu, nu jau sēžamos. Ar stumšanu nav nekādu problēmu, amortizācija ir super un mazajam ar patīk krāsainie audumiņi. Super, iesaku pirkt!

es ar par šitiem domāju...

Ja nemalds viņus var apskatīt Tālavā un Bērnu pasaulē

viirasieva

Tur autokrēsliņš komplektā par tiem 300 ar kautko Ls nāk līdzi? Un vai tiešām nav sēžamratu siltais kāju pārsegs?

Manuprāt autokrēsliņa gan nav! :(

es arī brīvdienās apskatījos šos ratus..un iepatīkas vairāk nekā bildē.. un atokrēsls arī ir, un var likt uz ratu ramja... Tad ratu cena ir 270 ls bet ar autokrēslu ir 350 ls ar visiem stiprinājumiem... domāju pirkt šos ratus. it kā nekādus mīnusus tur neredzēju, bet protams tos mīnusus var noskaidrot tikai lietojot...

Papildināts 18.05.2009 11:15:48:

kanēlis
nu kā, praktiskā pierēdzes vēl nav? :)

Autokrēsliņš ir ļoti feins, liekam uz rāmja un var likt uz abām pusēm. REati tiešām ir ļoti labi.

Mes nopirkam alfaa, veikalaa Uggo - tur bija atlaides. Tie gan ko mes nopirkām bija Bolder Volant pa 240. Bet nu tur nebija vairs liela izvēle krāsām, oranža, tad sarkana - ar puķēm + vēl laikam dažas. Varbut citos šīs firmas veikalos var vēl krāsiņas pameklēt, ja gribas..

Nunus

Vēl pavisam neliela, bet ir Dažas reizes tik esam bijuši ārā. Varu pateikt mīnusus- mūsējiem tas priekšējais dubultais ritenis mazliet tā kā ļurkājas, nezinu, vai tā ir jābūt, bet nav arī tā, ka tas baigi traucētu, ripo ļoti labi. Pie vakardienas stiprā vēja, gribējās, lai būtu mazliet augstāk tas vēja aizsegs. Pārējais pagaidām liekas baigi ok, mazajam arī ratos patīk, gan nomodā, gan miedziņā

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
12849917