Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bolder rati

Essse

kanēlis
oi, a kā tur ir ar kulbas audumu? var ņoņemt lai izmazgāt?


to, kas apkārt kulbai, izskatās, ka nevar. Var noņemt jumtiņa audumu un to balto, kas kulbā iekšā.bet to ārējo audumu var vnk ar slapju lupatiņu vai kaut ko tādu no ārpuses mazgāt.

kanēlis
tas priekšējais dubultais ritenis mazliet tā kā ļurkājas, nezinu, vai tā ir jābūt - a neesi meģinājusi runāt ar veikalu kur nopirki ratus? varbūt brāķis? vai viesiem ratiem tā ļurkājas?

a kur tu pirki? Tālavā? vai kur citur?

Paldies tev par komentāriem!

Man atveda no Polijas.

a neesi meģinājusi runāt ar veikalu kur nopirki ratus? varbūt brāķis? Tā kā šitas nesanāks Bet es nedomāju, ka brāķis.Tas ritenis vienkārši ļoti viegli grozās, reizēm pats, tur, kur nevajag Bet tikai pa ļoti nelīdzēnām virsmām.


Nunus
vai viesiem ratiem tā ļurkājas? - Maniem neļurkājas, bet pa nelīdzenumiem gan brauc mazliet tā it kā priekšējais ritenis būtu "astoņniekā" . Bet, ja priekšā garāks nelīdzenais brauciens, tad var to riteni nofiksēt!

Esam iemēģinājuši tikai pāris reizes, bet liekas, ka rati ir OK!

Un, ja īsāks tas brauciens, piemēram tikai pārbraukt pāri bruģētai ielai, var paspiest uz leju rokturi, lai priekšējais ritenis paceļas gaisā un stumt tikai uz diviem riteņiem. Tad gandrīz nekratās un amortizācija baigi labi nostrādā Šito mēs šodien atklājām

viirasieva

Meitenes, varbūt pa šo laiku ir radusies jauna pieredze un vēl kādai ir ko teikt par šiem Bolder ratiem? Esam nolēmuši viņus pirkt, ļoti patīk, ir visas nepieciešamās funkcijas. Komplekta cena ar autosēdeklīti ir 350Ls, kas ar liekas pieņemami. Ļoti gaidu vēl kādu pieredzi

viirasieva
no manas pieredzes:

Plusi: Kulba liela un ļoti stabila (citiem ratiem kulba uz rāmja fiksējas vienā vietā pa vidu un tad tā kulba mazliet ļurkājas, šitiem tā nav); amortizācija ļoti laba; ļoti patīk tā fīča, ka kulbai iekšā var mazliet pacelt muguriņas balstu, tas gan noder no 4 mēnešu vecuma; ļoti pieņemama cena; rati stabili kaut arī 3riteņu- tas dubultais ritenis tiešām neļauj ratiem sasvērties kā klasiskajiem 3riteņu; un vēl viens pluss, ka nenormāli patīk tie rati vizuāli, joprojām katru dienu priecājos . Ā un par manevrēšanu - pa gludu grīdu, piem. veikalā - ratus izgrozu pa šaurākajām ejām ar vienas rokas 2 pirkstiem .

Mīnusi: kulba ziemā dzimušam bērniņam varētu būt parāk plāna; pa nelīdzenumiem priekšējo riteni vienmēr fiksēju, citādi rati brauc astoņniekā ; rāmis salocītā veidā ir diezgan garš, ja mazāka mašīna, pirms pirkšanas ieteiktu pamērīt vai varēs ielikt bagažniekā nenoņemot riteņus.

Tas laikam arī viss, bet vispār man rati ļoti patīk, ieteiktu pirkt!

Essse
Arī esmu noskatījusi šos ratiņus, bet baidos par to smagumu. Cik viegli vai smagi tie ir un cik parocīgi tie ir nešanai uz 4. stāvu?


Lety
Ja godīgi nekad nebiju viņus cēlusi, tikko aizgāju pacilāt! Nezinu cik viņi sver, nu viegli nav, bet parocīgi šķiet ir, rāmim tie stieņi šķiet ir ērtā augstumā, lai nestu. Un nest ratus var diezgan tuvu ķermenim, jo priekšā ir viens ritenis un ir brīva vieta kājām.

Un pie mīnusiem aizmirsu piebilst, ka autobeņķim izliekums ir diezgan liels priekš zīdainīša, mēs sākumā likām papildus polsterējumu . Bet izskatās, ka autokrēsliņš vēl ilgi derēs!

Mainīja Essse, 22.07.2009 23:16:01

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
12849917