Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bolder rati

Essse

viirasieva

Essse

Liels paldies par info!

kanēlis
jums ir tas modelis, kur 2 riteņi gandrīz kopā vai otrs?

Dzīve ir kā šokolāde....

viirasieva

sirdspukstiņš

Kanēlim noteikti ir modelis ar 2 riteņiem kopā, jo viņa raksta, ka viegli grozās. Tam otram modelim priekšējie riteņi apkart nerotē, tik nedaudz ar piepūli griežas(ļoti neērti!!!). Biju veikalā izpētīt, tapēc zinu.

nenormāli patīk tie rati vizuāli, joprojām katru dienu priecājos . Ā un par manevrēšanu - pa gludu grīdu, piem. veikalā - ratus izgrozu pa šaurākajām ejām ar vienas rokas 2 pirkstiem

Šitam varu pievienoties Pēc 2 mēnešu lietošanas esmu ļoti, ļoti apmierināta, arī pie priekšējā dubultā riteņa esmu pieradusi. mana māsa teica, ka ar viņiem vispār nevarot pabraukt, kad pirmo reizi stūma Man tagad liekas super ērti un ar stumšanu nav nekādu problēmu, laikam jāpierod

Un vēl man patīk, ka tik 2 tādus ratiņus citiem esmu manījusi, es centrā

Nav ratiņi viegli, bet bez bērna varu uzstiept rāmi kopā ar kulbu uz pirmo stāvu, kas ir augsts. uz 4to vajadzētu vairākas atpūtas

Vai kulbiņai ir kaut kāds rokturis aiz kā būtu ērti kulbiņu nest? Un vispār kur šos ratus var aplūkot klātienē kaut vai Rīgā? Esmu pati no Liepājas un neesmu nevienā veikalā šos ratiņus manijusi, varbūt kāda zina, kur šos ratiņus var aplūkot Lietuvā?

viirasieva

Lety

Kulbiņas abos sānos ir speciāli rokturīši pārnēsāšanai, aiz jumtiņa nest nevar. Apskatīt Rīgā biju Pļavniekos, TC ''Tālava''. Citur nezinu.

Pirms kāda ilgāka laika redzēju arī alfas uggo, liekas, ka tā sauca to veikalu.

Paldies! :)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
12849917