Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jautājumi/atbildes par zīdīšanu

Administrācija

Noisette

Var būt tā, ka atraugas nav. Ja bērns nav sarijies gaisu ēdot - pareizi satver krūti un ēd mierīgi. Par to krākuļošanu gan nezināšu teikt kas tas varētu būt.

Sveiki visiem!!! :)

Es gribētu lūgt viedokli zīdīšanas konsultantēm...

Lieta sekojoša...meitiņai 4 mēneši...krūts bebis...trešajā mēnesī pieņēmās svarā par 520 gramiem... Tātad pirmais jautājums, vai jūsuprāt, tas ir normāls svara pieaugums?!?

Ir vēl tā, ka vēljoprojām baroju bebi guļus stāvoklī....un tikai...cik ilgi tā var/vajag?!? Varbūt vajadzētu mainīt barošanas stāvokli?!?

Un vēl...meitiņa gulēja visu nakti...no dzimšanas līdz apmēram 3,5 mēnešiem...Un tad sāka celties pa nakti (apmēram trijos) un prasa ēst...paēd gulēt iet ap 23:00... Sakiet lūdzu, vai tas varētu būt saistīts ar to, ka viņa aug un līdz ar to rodas lielāks pieprasījums pēc ēdiena? Vai varbūt kāds cits iemesls?!?

VinnijsRūks

emucis
Cik bija svara pieaugums iepriekšējos mēnešos un kāds dzimšanas svars? 500 g skaitās minimālā norma, bet jāskatās arī kopējais pieaugums.

Var un drīkst barot tikai guļus, bet vai vajag? Kāpēc negribi pamēģināt citas pozas? Vasarā vairāk būsiet ārā - ir tik ērti, ka var pabarot jebkur un jebkad. Paskaties te: http://breastfeeding.org.ua/how/position.html. Nekas, ja nelasi krieviski, bildes ir ļoti labas.

Lai kāds arī būtu iemesls, ka meitiņa sākumā nemodās naktī, bet ir pilnīgi normāli, ka bērns naktī ēd, un pat vairākas reizes. Daudz retāk ir bērniņi, kas naktī neēd.

Mainīja VinnijsRūks, 26.04.2009 11:24:33

JAUTĀJUMS - 3menesus baroju mazo tikai ar kruti taču atsākās mēnešreizes. Gribēju pajautāt vai tas kā ietekmē zīdīšanu, vai bērns var atteikties ņemt krūti, vai tas iespaido manu pienu? tas kļūst savādāks?

Sveiki. Manai meitiņai arī drīz jau gadiņš. Un aizvien biežāk sastopos ar jautājumu- Kā, Tu vēl aizvien baro ar krūti?!

Tad nākas attaisnoties un godīgi sakot sajūtas nav no foršākajām. Taisnojos, ka vēl jau nav gadiņš. Un tas palīdz. Bet cilvēki izskatās tik pārsteigti, ka vēl pupojamies.

Piebildīšu, ka gan man, gan meitiņai krūts barošana patīk. Dažreiz man nākas to darīt mašīnā, lai tik kāds neredz un atkal nav jātaisnojas.

Un man nav nekādi tādi iemesli, lai beigtu barot tagad, jo darbiņā nav jāiet. Muļķīgi, ka jūtos tā, it kā man būtu jākaunas.

Noisette

a.b.c.
Mainās hormonālais fons - jā. Bet vai tas jebkādā veidā ietekmē zīdīšanu - nē. Pāris dienas pirms reizēm piena var kļūt drusku mazāk - dēļ hormoniem, bet mazais to kompensē ar drusku biežāku ēšanu. Krūtsgali var kļūt nedaudz jūtīgāki tajā laikā. Mamma varbūt kļūst satrauktāka pirms reizēm (PMS), tāpēc varbūt mazais arī tajā laikā niķosies vairāk. Bet uz piena kvalitāti tas iespaidu neatstāj.

mākonīts

Man meitai drīz būs gads un 3 mēneši - un nekas Man arī uzdod tādus jautājumus - bet es atbildu - jā, pupojamies. un jūs vairs nē??? kāpēc?? Katrā ziņā ieteiktu Tev mazāk stresot par šīm lietām. Mazais aug lielāks, vairāk nav tā atklāti cilvēkos jābaro, līdz ar to arī jautās arvien retāk. Galvenais ir Tava pārliecība ka tas ir nepieciešams. Tāpat šīs tēmas 1 lapā VinnijRūks un DiankaM uzrakstīja savas domas :)

Mainīja Noisette, 27.04.2009 14:07:39

Sveiki!

Nezinu vai šis te iederas, bet pajautāšu! Jautājums par piena atslaukšanu ja mazais tiek barots ar krūti. Vēlos šad tad mazo atstāt tētim un gribu zināt kad pareizi ir atslaukt pienu lai veidotu nelielus krājumus. No rīta vai vakarā un vai pēc tam kad mazā ir paēdusi?

Mainīja Redpoppy, 27.04.2009 21:29:52
Mainīja Redpoppy, 27.04.2009 21:30:03

Noisette

Redpoppy
Apsveicu ar meitiņu! Man jautājusm tāds - vai Tu pati esi mēģinājusi atslaukt (jebkad? ar rokām vai ar pumpīti?). Ja jā - tad kad (pēc barošanas, pirms, naktī, no rīta, pa dienu) un cik ml sanāca? Jo tas pa daļai atkarīgs arī cik Tu no tās krūts spēj ārā dabūt tādā vienā piegājienā.

Labvakars!

Meitiņa ( 3. mēn.) jau no dzimšanas man ļoti nelabprāt zīž krūti- visādi ņurcās, lokās, groza galvu- nekāda mierīga ēšana nesanāk! Ar krūtsgalu formu viss kārtībā, E izmērs:D! Tapēc jau no 1,5 mēn. vecuma atslaucu ar avent rokas pumpi un dodu no pudelītes! Krūti var iemānīt reti vakaros un naktī, kad acis ciet, tad ēd dikti čadīgi 5 min. atlaiž krūti un čuč! Kopumā mierīga meitiņa. Tik es nesaprotu kapēc tādi niķi ir pa dienu? Un kapēc mierīgi nevar paēst un miers? Krūti saņem ļoti labi un kad zīž naktī tad ļoti smuki un neatlaidīgi! Gan ēšanas pozas esmu mainījusi, gan dziesmiņas dziedājusi,needu piena produktus,un vēdergraizes nav tik izteikts kā bija brālim, bet nekas neiedarbojas!Pirms piedzima peciņa, sev nosolījos, ka barošu tikai ar krūti un cik ilgi vien iespējams, bet nekā:( + man nepietiek mana pieniņa, jo pele prasa bieži- ik pēc 2,5 stundām un tad varu atslaukt tikai 100ml no abām kopā!Piebaroju ar Mākslīgo maisījumu uz nakti, citreiz pa dienu arī sanāk! Piebildīšu, ka pirmais bērniņš- puika, tagad 2 gadi arī darīja tieši tāpat!Puiku baroju tāpat līdz 9 mēneši, vairāk nebija pacietības:( Varbūt kad būs lielāka, ēdīs labi no krūts? Nu varbūt varēsim sarunāt? :)

un   ir

Vinnijs Rūks

Meitiņas dzimšanas svars bija 3164 grami, iepriekšējos mēnešos pieņēmās par 800 gramiem katru mēnesi. Uz četriem mēnešiem sver 6 kg.

Paldies par linku, pamācīsimies ņammāt arī citās pozās...pašām mums būs vieglāk un ērtāk :)...

Paldies par atbildēm :)!!!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
12853973