Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jautājumi/atbildes par zīdīšanu

Administrācija

Noisette

Paldies...meita kā princese

Nē, vēl neesmu mēģinājusi atslaukt Gribēju uz ceturtdienu izslaukt vienu porciju lai mazo var atstāt ar tēti, bet no kura gala lai sāk? Vēl jau jāizmēģina vai maz ēdīs no pudelītes.

Noisette

Tu savā tēmā par atslaukšanu raksti ka kad mazā guļ, krūtis "sprāgst" - pamēģini atslaukt tad - tāda kā "falšā ēdienreize" sanāks. Tas ja sanāk pietiekoši atslaukt. Tā reizi pa reizei var mierīgi darīt. Citu reizi ja tās krūtis tiešām pārpilnas un mazais guļ - pielien viņai blakus un iedod krūti gulošai - mazie miegā arī smuki zīž - tā būs barošana pēc mammas pieprasījuma :)

Noisette

Pa dienu ir viena reize kad pauze ir garāka un tad gribas ātrāk tās bumbas iztukšot un protams kādreiz gadās arī pa nakti. Tad man izslaukt pēc tam kad viņa ir paēdusi no tās vienas?

VinnijsRūks

lindiss
Labvakars! Meitiņa ( 3. mēn.) jau no dzimšanas man ļoti nelabprāt zīž krūti- visādi ņurcās, lokās, groza galvu- nekāda mierīga ēšana nesanāk!

Centies pēc iespējas barot, kad mazā ir miegaina - kad taisās iemigt vai tikko mostas. Vai tiešām no pašas dzimšanas nelabprāt zīž, vai tas sākās mazliet vēlāk?

Un kapēc mierīgi nevar paēst un miers?

Sākot no 3 mēnešiem tas ir normāli, ka mazais grozās apkārt - viņam apkārtne sāk interesēt vairāk nekā ēšana. :) (tiesa, tā uzreiz nav skaidrs, kāpēc meitiņa jau no sākuma nemierīgi ēda)

barošu tikai ar krūti un cik ilgi vien iespējams, bet nekā + man nepietiek mana pieniņa, jo pele prasa bieži- ik pēc 2,5 stundām

Ēst ik pēc 2,5 stundām - tas taču ir pilnīgi normāli! Varētu pat vēl biežāk ēst, un arī tas būtu normāli.

un tad varu atslaukt tikai 100ml no abām kopā!

Atslaukt parasti var mazāk nekā bērniņš izzīž, tā kā tas nav rādītājs.

Piebaroju ar Mākslīgo maisījumu uz nakti, citreiz pa dienu arī sanāk! Piebildīšu, ka pirmais bērniņš- puika, tagad 2 gadi arī darīja tieši tāpat!Puiku baroju tāpat līdz 9 mēneši, vairāk nebija pacietības Varbūt kad būs lielāka, ēdīs labi no krūts? Nu varbūt varēsim sarunāt?

Domāju, ka Tev vajadzētu sazināties ar zīdīšanas konsultanti, paskaties tepat blakus tēmā sev tuvāko. Noteikti varēsi sarunāt ar mazo vēl ilgi ēst Tavu pieniņu! :)

Papildināts 28.04.2009 19:39:16:

emucis
Tas ir labs svara pieaugums!

VinnijsRūks
Paldies par atbildi:) Meitiņai ir pazemināts tonuss pleciņos, vēl nelabprāt tur galviņu! Aizmirsu sākumā piebilst, ka pele ir ķeizarbēbis 39. ned. ķeizaroja( plānots, jo pirmais bija akūts), varbūt tas arī kautko ietekmē? Vāji zīž jau no pašas dzimšanas, to pat slimnīcā bērnu ārsts minēja:( Bet paldies par iedrošinājumu, noteikti turpināšu cīnīties par to, lai krūti ēd, arī man tas ir ērtāk, nekā slaukt:)

un   ir

Sveiki!

Man puikam nedaudz pāri mēnesim, dzimis 33/34ned.

Ir viena problēma ar kuru netiekam galā (nu vismaz manas krūtis). Mazais ļoti atgrūž, ja baroju ar krūti, tad sanāk, ka mazais visu laiku grib ēst. Paēdam (krūti zīž kādas kādas 30min, viņš atgrūž, atkal grib ēst, atkal dodu krūti un tā visu laiku pa apli. Krūtis vakarā ir tādas, ka labāk viņām neskarties klāt :( Tāpēc ik pa laikam dodu atslaukto pienu no pudeles (apēd 80-90ml, atgrūž, bet ēst vairs negrib) un kauns jau atzīt, bet krūts barošana man neizraisa vairs pozitīvas emocijas Svarā pieņemas pa 200gr nedēļā.

Meitu baroju ar lielāko prieku un man ļoti patika to darīt, bet tagad esmu izmisumā, jo maisījumu arī negribu dot, bet atslaukt citreiz nesanāk tik daudz cik vajag :(

VinnijsRūks

Sphynx
Pamēģini noteikt, cik tieši mazulis atgrūž katrā reizē. To var pārbaudīt tā - ņemam sausu autiņu un izlejam uz tā 1 ēdamkaroti ūdens. Salīdzinām slapjumu ar bērna atgrūsto "slapjumu". 1 ēdamkarote pēc katras ēšanas un 3-4 ēdamkarotes reizi dienā skaitās normāli.

Pag, bet kas tieši notiek krūtīm uz vakaru?

Un nesapratu, kāpēc jādod atslauktais piens.

VinnijsRūks

atgrūž kā minimums 3-4 ed.k. katrā ēdienreizē. Atgrūž gan tikko apēsto pienu, gan jau biezpienveida. Pārsvarā nāk ārā ar strūklu.

Krūšu gali ir tādi, ka pieskarties nevar. Dodu ar pudeli, tāpēc ka tik daudz neatgrūž un ir vismaz kāda pauze starp ēdienreizēm.

Mainīja Sphynx, 30.04.2009 22:16:02

VinnijsRūks

Sphynx
Pirmkārt, lasīju citā tēmā, ka pie ārsta jūs bijāt, t.i., medicīnisku problēmu nav. Vajadzētu pārbaudīt, kā mazulis satver krūti. Ja satver pareizi, tad krūšu galiem nevajadzētu sāpēt pat pēc ilgas zīdīšanas. Paskaties tepat blakus tēmā tuvāko zīdīšanas konsultanti un sazinies ar viņu.

Ja svarā pieņemas labi, varbūt vari nesteigties uzreiz pēc atgrūšanas barot. Kādu brīdi izklaidē mazo, pašūpo. Ja dod atslaukto pieniņu, tad tomēr labāk ar šļirci, pipeti vai karotīti, citādi pudele vēl vairāk var sabojāt satvērienu.

Vēl viens ieteikums - pamēģini pēc barošanas neturēt bērniņu vertikāli (kā tas ir pieņemts).

VinnijsRūks

Krūti satver pareizi, ar šo jautājumu jau bijām pie zīd. speciālista. Tāpēc arī nesaprotu, kāpēc krūtīm tāda reakcija.

Paldies par padomiem, mēģināsim.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
12853973