Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zobiņu nākšana

Perfa

Labdien. Izskatās, ka mūsu mazulim nāk zobiņi. Čīkstīgs, spēlēties negrib, palīdz tikai staigāšana un rokās. Vakarā bļaušana ne pa jokam, naktī arī pabļāva.Tā kā tie ir pirmie zobiņi, tad, lūdzu, pastāstiet,man cik ilgi ir zobu nākšanas periods? Dienas, nedēļas? Lai zinu, cik ilgi man jārēķinās, ka būs grūtāk.

Es arī gaidu.Nu jau piekto dienu iet vaļā trādi rīdis. Būtu interesanti zināt,tiešām,cik ilgijo pirmajam bērniņam tādu zobu nākšanu pat nemanīju

Ar zobiņiem ir tā, ka tas bērniem ir individuāli . Nav tā, ka visiem iznāk vienādi. Parasti arī nav tā, ka nāk zobi un bērniņš visu laiku ir niķīgs, jo zobi nak arī pēc gada. Nav bērns niķīgs visu laiku no 6 mēneši līdz gads un 5 mēneši. Zobiņu nakšana notiek viļveidīgi. Parasti sapīte ir vakarā un pa nakti, un ne jau katru vakaru, un ne jau katru nakti. Ir dienas, kad zobiņi atpūšas, bet ir dienas, kad sāp. Tapec nav īpaši jāsaspringst un nav jāgatavojas. Būd divas dienas kad sāpēs, tad 3 dienas, kad nesāpēs un mamma varēs atvilk elpu, tad atkal kādu dienu pasapēs un atkal norims. Tā tas notiek. Nav tik traki.

Mums tieši tā arī ir. Pirms dažām dienām bija sāpes, tad vairākas dienas klusums un tagad atkal.

"Nav bērns niķīgs visu laiku no 6 mēneši līdz gads un 5 mēneši" -šo gan es nesapratu.

zobs var naakt pat meenesi... man deels bija chiikstiigs vairaak kaa meenesi, es jau vairs nezinaaju, ko dariit un tad sajutu zobinjiem asuminjus.

tiesa, tad deelam zobi liidz aaraa ik pa 2 nedeeljaam :)

ezis lepns putns, neiespersi - nelidos

Manam ar pirmajiem bij vistrakāk, jo 2 uzreiz gandrīz līda.

3-4 dienas paaugstināta temperatūra, negribēja spēlēties, vēma no rītiem, retāk ēda, uz beigām arī caureja....švaki gulēja 2 naktis.

Otrie 2vi jau bij vieglāk, mazais vismaz spēlējās, kaut arī niķīgāks.

tagad atkal lien....

uz nakti grūtāk un no rītiem

Dodu nedaudz Nurofen sīrupiņu. Palīdz, vismaz to lielāko sāpi noņem.

Chapsy
nu nez vai Nurofen vajadzeetu dot, ja nav T... palasi instrukciju :)

tad labaak kaadu homeopaatisko sveciiti, kas nomierina.

Var iedot arii alergjijai Zyrtec 1 pili, lai nonjem tuusku :)

Meitenes a cik atri iedarojas smerites zobiniem ?

Man ar ir aizdoma uz zobiniem :)) iesmereju Calgel, mazais nomierinajas pec min 10-15, nu tad tagad nesaprotu tas mums palidzeja smerite, vai jauna mantina ko iedevu :D Negribetos smeret bez jegas smeriti, ja tie nemaz nav zobini, bet bernam vienkarsi nikis uznaca ? :)

"Nav bērns niķīgs visu laiku no 6 mēneši līdz gads un 5 mēneši" -šo gan es nesapratu.

Tas ir domāts tā, ka bērniem sākt nākt zobi apmēram no 6. meneši vai 4 meneši- kā kuram, un pēdēje vēl nāk pēc gada. Nu nav bērniņš visu šo periodu niķīgs.

Kikija
es nezinu vai manam paliidzeeja taas smeeres , bet, kad uz nakti sasmeereeju, mieriigaak guleeja :) varbuut tikai sakritiiba

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
12909901