Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kaira

Ivetinsh

Sakiet lūdzu pirms braukšanas uz šo netīrību, nevajag kādas potes uztaisīt, lai nesaķertu kādu drazu?


http://b1.lilypie.com/z91pp3.png


Selma

Ivetinsh
piezvani uz Infektoloģijas centru un pajautā! Mana māsa pirms braukšanas uz Vjetnamu tā darīja.

Mēs netaisījām. Nekādu zarazu nesaķērām

Bertinja
Man vienkārši bail par savu vīru, viņam viss līp klāt:)


http://b1.lilypie.com/z91pp3.png


Ivetinsh, vai Jūs braucat ar tūrisma firmu? Un dzīvosiet viesnīcā? Mēs bijām pagājušā gada oktobrī. Kaira putekļaina, pilsētas kanālā guļ beigti dzīvnieki, putni viņus uzēd, vieni kanālā mazgā mašīnas, citi ņem ūdeni dzeršanai.

Viesnīcā viss +- tīrs, mums ieteica zobus neskalot ar krāna ūdeni, bet es to darīju, nebija nekādas problēmas. Par ar ēdienu Dzeramais ūdens tur ir lēts, līdzi savējo (Latvijas) neņemiet, mums viena kundze, saklausījusies runas par ūdens dārdzību, bija paņēmusi līdzi lielo koferi, pilnu ar ūdens pudelēm, dabūja brauciena beigās atstāt viesnīcā.

Mainīja Bertinja, 22.04.2009 10:28:58

Nu ūdeni labāk tiešām pirkt pudelēs :) lai gan es reizēm dzēru tādu pat no krāna kopā ar visiem vīra radiem.Viņi paši dara tā - ielej minerālūdens pudelē krāna ūdeni,ieliek ledusskapī lai auksts un tad dzer .Es gan centos lai būtu vienmēr ūdens pudelēs no veikala- vīrs dzera savu,es savu :D.

bet potes ja nemaldos labāk būtu ja būtu hepatītiem...man nav un nebija..bet es jau laikam tur kā vietējā :D man tā netīrība netraucē.

visbīstamākais manuprāt ir visi iespējamā paveida hepatīti, pie kam tādas grupas kādas pie mums nemēdz būt, bet man nav izdevies tur saķert nevienu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
12912054