Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Redzes pārbaude Optio - esmu šokā :(

Pam_param

Sveikas!

Rakstu, lai pabrīdinātu citas māmiņas, ne tikai pasūdzētos. :)

Bijām vakar ar meitiņu (1,1 g.) uz profilaktisko redzes pārbaudi Optio, kas atrodas Vienības gatvē. Likās, ka nu privāts kantoris un tomēr viens no Pasaules optikas veikaliem, vajadzētu būt visam ok. Bet pēc redzes pārbaudes esmu šokā par to, kā tas tur notiek. :( Acu pilienu iepilināšana, kas likās varētu būt tas trakākais visā tajā procesā, bija sīkums, salīdzinājumā ar to, kas notika pēc tam. Process bija gana garš, bet īsumā bija tā: man lika bērnu turēt starp kājām saspiestu, ar vienu roku turēt rokas, ar otru galvu un tad vēl viena optikas darbiniece vēra bērnam vaļā aci, lai dr. ar saviem rīkiem var apskatīties redzi. Lieki teikt, ka bērns bija histērijā no šī pasākuma un ilgi nevarēja atgūties. :(

Tagad nožēloju, ka nepagriezos uz neaizgāju, pasargājot savu bērnu no šāda veida eksikūcijām. :( Tur gan tika pasniegts, ka tas viss ir normāli. Bet šodien aprunājos ar vēl pāris cilvēkiem, kas man apskaidroja, ka tā nu gan mūsu gs. maziem bērniem redze netiek pārbaudīta. :( Ehh, žēl, ka nebiju ievākusi info par šo procesu ātrāk un man likās, ja bērnam viss izskatās ar redzi ir kārtībā, tā būs tāda ķeksīša procedūra. :(

Vai nue s tik stulba vai nu kaa, bet tas process berns starp kaajaam un ar rokaam tureet ir standartprakse pie visaam manipulaacijaam. Kad bijaam pie lora ar beernu, visas reizes taadas bija, jo neljauj tas beerns sevi izmekeet.

Nu padomaa no racionalaas puses - ja Tu savai jaunkundzei buutu pateikusi - paver acitnju, dakteris apskatiis! Vinja ieriigi seedeetu un ljautu, lai apskata?

Manuprat ir lietas, kas ir jaaizdara un viss.

http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamcdr20070604_2_Pecinja+Adrija+ir.png

nafig vedi? nav jaaved, ja zini, ka buus - šausmas, šausmas, viņi pilināja acīs! Kaa citādi 1 gadu vecam iepilina? tieši tā, mamma tur, ārste pilina. Ja netaisa histērijas, bērns pat neraud.

[s] māku gaudot, māku kost [/s]

Atomic
Pie acuārsta? Pajautā bildītes, ar spogulīti un gaismiņu paskatās acis, vēl ekrāniņā paskatās kociņu. visss

Papildināts 13.05.2009 22:59:54:

vx
acīs pilināšana nebija problēma, ja vien tu izlasīji tālāk..

un vispār, kāpēc Optio? diez vai viņiem ir pieredze uz 1 gadniekiem.

[s] māku gaudot, māku kost [/s]

ja reiz beerns pats neljaujas, tad ko tu gribi? man jaunaakais pirms gada mieriigi ljaava dakterei ieluureet acii, ja nebuutu jaavis, naaktos tureet taas rokas un kaajas. un nevajag te staastiit, 21.gs ir gan, bet rentgen aparata, kas ljautu izpeetiit aci mazajam, to neatverot un tajaa neielurot, nav izdomaats. un tieshaam zheel, ka tu sava beerna redzes paarbaudi, turklaat pirmo parbaudi, uztveeri kaa keksiisa pasaakumu.

Visu veidu pakalpojumi: pampersings, dibendraijings, pasacings pirms slīpiniga...

Nu ja, no kašķa nezibēgt. :D

Paskaidrošu sīkāk:

vx
Optio Vienības gatvē ir specializējies uz maziem bērniem, tādēļ tur arī vedu.

Kļukva
Atomic
Iżskatās, ka jums arī ir tikai tāds priekštats par mazu bērnu redzes pārbaudi. Es arī vakar tā domāju un Optio man paskaidroja, ka tā nu tās lietas notiekas. Bet šodien pajautāju vēl citiem cilvēkiem (gan māmiņai, kas vedusi savu bērnu, gan ārstiem), ka tā tās lietas nenotiek gan citās vietās. Ar bērnu mīļi aprunājas, mēģina ieinteresēt ar mantiņām utt.

Un, ja vēl kāds gribēs ko pārmest, tad lasiet manu 1 teikumu: Rakstu, lai pabrīdinātu citas māmiņas, ne tikai pasūdzētos. Kam nav pretenzijas pret tādu apiešanos ar mazu bērnu, tad droši dodaties uz Vienības gatves Optio. ;)

Pam_param

Nu, ja mums jau beernu nav, kur tad nojausma...

beernu paarbaudes uztveru kaa bernu paarbaudes, nevis rotalju pasaakumus, ja gribu, lai ar beernu ucinas un pierunaa izdariit sho va to, vedu pie aukles, nevis veseliibas paarbaudi..

http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamcdr20070604_2_Pecinja+Adrija+ir.png

Man ir divi beerni. Vienam manipulaacija bija liidziiga kaa Tu aprakstiiji, otram - ieintereseeta, ar mantinjaam, bez bļaušanas da krampēšanas. Neba nu pirmajam mantinjas nedaavaaja.

Man vienkaarshi ir divi DAŽĀDI bērni.

Atomic
nu varbūt izlasi kārtīgāk, ko rakstu. Negribu ne utji, putji, ne lai pakaļ skraida ... pilnīgi reāli saprotu lietas, jo ar bērniem un medicīnu ir ne mazais sakars. Bet bērnu novest līdz histērijai (un ne tikai manu, nebijām tur vienas), tas nav normāli. It sevišķi zinot ka citur tā nenotiek.

Gribēju tikai painformēt māmiņas, kas ir izvēles priekšā, kur veikt bērna redzes pārbaudi. Pārējām - jauku vakaru!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13074483