Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Redzes pārbaude Optio - esmu šokā :(

Pam_param

Pam_param

Bet, kaa Tu zini, ka aizvedot SAVU bernu citur, nebuutu tas pats?? Tak, ka mans beerns kaa engljejis iet caur Skyam, bet kaa vells njemaas pa Maxima, nenoziimee, ka ar taveejo buus taapat...

http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamcdr20070604_2_Pecinja+Adrija+ir.png

Vedu bērnu uz acu pārbaudi gan 6mēn, gan mazliet pēc gada vecuma. Tādus briesmu stāstus neesmu pieredzējusi. Vedu gan vienības gatvē acu centrā, gan turpat blakus Olīvā. Tieši tā - ieinterēsēja ar mantiņām pat zīdaini un nekāda turēšana ar varu. Pat iepilināja bez tamlīdzīgām šausmām.

Konkrētajā Optio pati esmu bijusi uz pārbaudi, tas gan bija pirms gadiem 4.....esmu bijusi daudzās vietās, uz šo konkrēto adresi otrreiz netaisos doties, kur nu vēl bērnu vest.

vispār jau, ja vajag turēt, tad tur, ja nevajag, tad netur. ja tur, pat tad, kad nevajag, nu tad gan dīvaini. manējo nekur nekad nav bijis jātur, kaut ir gadījies, ka doki jau grib sprādzēt un bezmaz rokas kopā siet. tajās retajās reizēs esmu pateikusi, ka neviens nav jātur, nav bijušas problēmas līdz šim. secinājums - varbūt vairāk ar doku jākomunicē un savs viedoklis jādara zināms

varbūt vairāk ar doku jākomunicē un savs viedoklis jādara zināms

Izskataas diezgan nekorekti, autore pashiem aarstiem neko nesaka un neiebilst, bet peec tam pa forumiem suudzaas.

Nee nu man arii nepatiik meitu tureet. Bet ir gadiijumi, kad savaadaak nevar. Piemeeram, uz poteem - nebija nekaadu ceriibu, ka shis taa mieriigi seedees un ljausies poteeties ... ne visi beerni ir ar mieru taa mieriigi skatiities mantinjas un dariit, ko dakters liek. Maneejaa diez vai mieriigi seedeetu pie acu aarsta.

Nothing is impossible. Impossible things just require more time.
http://www.snugglepie.com/ezb/684366.png

Man nācās pieturēt bērnu tik cik actiņā iepilina, pēcāk centās ar mantiņu novirzīt uzmanību vai tētim lika dakterei aiz muguras pievērst meitas uzmanību, bet mana jau bija saraudājusies un saskaitusies.

beernu paarbaudes uztveru kaa bernu paarbaudes, nevis rotalju pasaakumus- neviens neuztver iešanu pie ārsta kā došanos uz spēlu laukumu, vienkārši, ja bērns raud histērijā, ārsts actiņas nemaz nevar pienācīgi apskatīt un pārbaudīt. elementāri, ne?

Marite

piekrītu, ka veselības pārbaudes nav rotaļu pasākums, bet kāpēc daži mediķi spēj strādāt ar mzo pacientu, kamēr citiem ne mazākās vēlmes?

pie tam, redzes pārbaudei vispār vajadzētu notikt mierīgā gaisotnē, jo ja bērns histērijā, sasprindzis, tad no tās pārbaudes jēgas nekādas, jo tās acis sasprindzinātas, diez vai korekti pareizu rezultātu doks tur ieraudzīja? :D

potes, degunskalošanas ir citas manipulācijas - kas jādara, jāizdara un miers.

Parasti jau, ja nav vajadzības, tad turēt nevienam neliek. Bērni dažādi - viens mierīgs un ļaujas, cits ne pa kam.

Ja nemaldos, biju tajā pašā PO Vienības gatvē, tikai pirms 5 gadiem ar 1gadnieci uz pirmo pārbaudi(viena no retajām vietām, kur varēja aizvest sestdienā). Nekādas šausmas neatceros - pilināja arī, skatījās pirms un pēc, pa vidu bērns turpat salonā ar vietējām mantiņām spēlējās.

Esmu piefiksējusi, ka ir vecāki, kur spēj uztaisīt traģēdiju no nekā un tieši tādu pašu reakciju dabū pretī. Kaut kā sanāk viņiem tas, pilnīgi pats no sevis un automātiski.

Krizdole

Es savu meitu esmu vedusi uz Vienības gatves Acu centru pie dakteres Danilānes( jau no 3 mēn.vecuma). Gan māsiņas ,gan dakterīte darbojas ļoti profesionāli- bērns nepaspēj " acis pamirkšķināt", ka jau ir iepilināts actiņās un acu pārbaude notiek bez " vardarbības" -rādot mantiņas, liekot "skatīties uz gaismiņām" utt...

Vedu uz Arsu, bija pat ļoti ok, tā kā nav tā, ka "tas notiek visur". Un, jā - pārbaude bija ilga un rūpīga.

Murrrkšķis

neviens neuztver iešanu pie ārsta kā došanos uz spēlu laukumu

atzīšos, tieši tā es cenšos to pasniegt bērnam. ka nu mēs iesim pie foršās un mīļās tantes, kam ir daudz neredzētu mantiņu. man liekas, tas tiešām palīdz. arī ārsti labprāt pieslēdzas mūsu rotaļīgajam noskaņojumam.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13074483