Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Redzes pārbaude Optio - esmu šokā :(

Pam_param

Tiešām nevaru saprast, kāpēc būtu jāspiež starp kājam un jātura rokas, pārbauda taču acis. Pēc manas pieredzes bērns sēž klēpī un daktere var palūgt pieturēt galviņu, lai negriestu prom. Un nevajaga šo procedūru salīdzinat ar potēm vai deguna skalošanu, tās ir pilnīgi atšķirīgas manipulācijas. Gājām uz VALEO pie divām dažādām ārstēm, nevienai no viņām nebija māsiņas ar visu galā tika pati.

visu neslasīju. bet pateikšu savu pieredzi. bērnu 1g vec vedām uz vesel centru 5. doks izmantojot matiņas a'tri sapilināja, a'tri ar gaismiņu acis apskatīja. tas tiešam bija īss process, bērns uzvedās normāli. bet 2 g vec izdomāju pie reizes aizvst puiku paŗbaudīt acis pie sava acu aŗsta. tur gan bērns bija ar varu jātur, raudāja utt. un manuprāt tieši tāpēc- ka doka vispaŗ necentās ar bērnu nodibināt kontaktu. viņš ļoti sabijās. tā ka - atieksme ir svarīga, kaut arī ne vienmēr ar sperīgu attieksmi bērns normāli ļaujas izmekle'šanai. es arī pečāk nožēloju, ak profilakse speč bērnu 2g vec vēlreiz paŗbaudīja.

Papildināts 14.05.2009 15:44:01:

ai- piedodiet par daudzajām kļūdām!

Autorei - paldies par pabrīdināšanu! Skaidrs viens - ka uz Optio bērnus vest nevajag!

uz Optio bērnus vest nevajag

Nu nevajag jau visu kantori nolikt. Man pashai un visiem maniem beerniem Optio ir "sava" daktere, tiesa gan, citaa salonaa. Zinoshaaku un ruupiigaaku dakteri gruuti iedomaaties.

mazais ruukjiitis  muusu gjimenei

2 words guys hate DONT&STOP unless you put them together

Manu meitu arste meginaja visadi ieintereset, bet mana princese vienalga sarikoja traci un nelava kartigi parbaudit, bet tad es pati uzprasiju, ka varbut japatur ciesi, uz ko man arste teica, ka nevajag bernam radit parlieku stresu, to, ko vina ieraudzija, atbilst normai un vienkarsi vel reiz jaatnak pec gada.

Atomic
bet tas process berns starp kaajaam un ar rokaam tureet ir standartprakse pie visaam manipulaacijaam. Kad bijaam pie lora ar beernu, visas reizes taadas bija, jo neljauj tas beerns sevi izmekeet.
Vispar mans gandriz jau 4 gadnieks ne reizi, ne pie viena arsta nav "turets" ta ka tu apraksti... Tiesa, arstus un vietas (tai skaita lorus, acu arstus, zobarstus utt) izvelos ljooooti rupigi :).

Pam_param

Paldies par brīdinājumu. Man savu būšot jāved 1gada un 3 mēnešu vecumā. Vismaz zināšu uz ko gatavoties un ka vispār šādai vizītei rūpīgi jāgatavojas gan ar ārsta izvēli, gan mazā sagatavošanu.

PS. Man ļoti žēl, ka bija māmiņas, kas tavu vēstījumu nesaprata (jeb drīzāk uzskatīja, ka ja tas nav priekš viņām, tad nederēs nevienam).

Ārsti ir dažādi un bērni arī ,dažreiz pat iejūtīgākais, smieklīgākais ārsts nevar ar bērnu neko sarunāt...

Un visu jau nevar aprakstīt, iespējams mazulis biaj pieķēries pie mammas un nemaz i nepaskatījās kur ievests tik ļoti sabijies, tad tiešām dažreiz labāk ir bērnu ātri paņemt rokās pastīties un viss, lai arī bērns raud.

Bet tiešām arī ārsti ir dažādi, un tāpēc jau ir vecāki, kuri redzot nepamatotas lietas procedūru pārtrauc un raksta ziņojumu iestādēm, lai nevis tikai tās mammas, kuras čatojās Cālī, bet visa sabiedrība ir pasargāta no šadiem ārstiem.

LAi autorei veicas turpmāk labāk!

Dr. Oša pirms daudziem gadiem bija mana acu ārste no pirmās līdz pēdējai skolas klasei. Labāku speciālisti un mierīgāku ārsti es vispār nevarētu iedomāties.

Nez, bijām Vienības Gatvē pie acu ārsta, kad mazajai bij 2 mēn. Neatceros, kas par ārsti bija, bet ļoooti iecietīca. Bez brēkšanas, protams, neiztikt, tomēr uzskatu, ka tik maziem bērniem tiktiešām - ielikt starp kājām, turēt rokas un galvu, pabrēks un pēc stundas visu aizmirst ;)

Mēs visas esam labas mammas
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13074483