Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Redzes pārbaude Optio - esmu šokā :(

Pam_param

Sunshine
Es arī savu gadnieku vedu uz Amerikas Acu centru - tā pati dr. M.Krūmiņa kopā ar māsiņu pielietoja tādas pašas metodes kā pret raksta autores bērnu. Uzgaidāmajā telpā gan pilns ar mantām, bet pašā kabinetā - tumsa, spilgta gaisma, ārstes skaļā balss un spēka pielietojumi!

mums nebij nekaa taada!!!Laikam manas dviines vinu apbuura,arii maasinas mums nebij,pienemshana bij gandriiz kaa pie omes buutu atnaakushi paciemoties.

http://www.lilypie.com/second_birthday.php?r=63686

sapnits7

mums arī gandriiz kaa pie omes buutu atnaakushi paciemoties.

Nu es savu puiku vedu uz veselības māju "Olīva", kas arī atrodas pie vienības gatves. Tur daktere Epnere, ļoti jauka. Protams pilināja, bet visu ar rotaļām un neko nespieda. Jā bija jāpietur galva, bet ne histerījas, ne raudāšana.

Gājām atkātoti uz 2 gadiem un iesim aŗi uz 3 gadiem.

sapnits7

M.Krūmiņa ir forša daktere. Manām mazajām arī viņa patika.

Nu man jau neliekas sis viss nekas traks, jo gada vecuma berns pats labpratigi reti kad laus sev ko darit- pilinat acis, skatities acis uttt... vienkarsi mamina pirmo reizi saskaras ar ko tad, un tapec liekas, ka pasaules gals klat, ka vinas bernisn sabizots. Bet ar bernu gada vecuma nevar sarunat vel, lai pats smuki sez, lai atlauj svesai tantei skatit vians actinas un vel pilinat nez kadus struntus acis... atceros vecakas meitas 1 gada acu parbaudi, bijam VC4- man patika, ka acis pilinaja masinja, kas pec tam izgaja no telpas, un kamer pilinaja izgaja dr, lai berns nebitos pec tam no dakteres, ka launa tante iepilinaja acis, bet launa masina pec tam nebija vairs berna acu prieksa, kad dr skatija actinas, bet protams ari viss bija ar raudasanu traku, turesanu ar varu, lai atlautu iepilinat acis, bet nu nez, es sapratu, ka savadak nu neka, bija zel berna, bet ko vajag, toi vajag ;)

Neesmu dolārs, lai visiem patiktu...

Atomic

a es savukart nezinu-es stulba vai ka, bet sitas process berns starp kaajaam un ar rokaam tureet ir galigi nojats variants. Mans berns jau nu ir kercejs nr 1 pie jebkadam manipulacijam, bet acis jau nu gan sita neparbauda. Mamma tur opa un arsts ar saviem verkiem tad nu pats bazas virsu izklaidejot bernu ar kaut kadam tur mantinam, kuras ar roku parvieto no vienas malas uz otru utt. pats strasnakais pie acu parbaudes tiesam bija ta pilinasana. parejais bija tira izklaide. un par so manipulaciju nemaksaju ne santima, lai te nebrektu, ka tas noteikti ir pie privatarstiem. ta bija obligata parbaude gada vecuma keksisa del. par cik atklajas nobides no normas, tad pec gada atkal bija atkartota parbaude un iedomajaties atkal manam kercejam bija mute ciet, jo acu arsts vnk kolosali pieprata savu darbu un nelika man turet bernu starp kājām saspiestu, ar vienu roku turēt rokas, ar otru galvu.

pie lora ja-es saprutu, ka jaut stingri, lai tos struntus neiebaksta austina vai deguntina, bet acu arsts jau nu aci neko nebaksta, lai bernam liktu sedet nekustiga stavokli.

Darbs mani pilnīgi apbur - es varu stundām sēdēt un vērot kā citi strādā...

Esmu meitiņu vedusi gan uz gadiņu gan 1.6gadiem uz Bērnu poliklīniku Ķengaraks un visa ta pārbaude likās pilnīgi normāla, bezmistiskas vardarbibas un blaušanas. Ārstam, kas liek bērnu saspiest starp kājām un vēl pielieto fizisku spēku, nav vietas bērnu medicīns iestādēs. Mūsējā ārste tik feini ar mazo parunāja un nomierināja, tiešām prieks bija vest pie acu ārsta.

Vai tiešām lielāka daļa te ir aprobežotas vai tikai izliekas? Kā var vispār prātā ienākt atvērt tik stulbu diskusiju un pārējās neko nesaprotot māj ar galvām??? Nepārsmieties! Riktīgas auzas!!

Pilnīgi pareizi raksta Atomic, ka tāds turēšanas veids ir pilnīgi normāls kā stingri noturēt bērnu pie acu ārsta, lor u.c., jo daudz stulbāk būtu, ja mazais noraustītos un viņam ar kādu štrumentu, pārbaudot redzi, trāpītu acī!

Ceru, ka mani tagad izmetīs no calis.lv, jo tā jau te reti ienāku, bet, kad ienāku - izbesījos, jo šeit kārtējo reizi var pārliecinos par cilvēku stulbumu

http://metric.rodim.ru/dsm/f60/3/l7/dc17072006/H2F4H2F4.gif[/img][/url]

Sauleite nu bet varbuut tad vairs nenaac iekshaa shajaa portaalaa? nebuus jaabesaas :)

manupraat ir stshkjiriiba starp manipulaacijaam - profilaktiska un dziiviibai nepiecieshama. Ja manipulaacija ir ar profilaktisku novirzi tad es arii neatbalstu, ka kaut kas tiek dariits ar varu taadejaadi beernam iedveshot bailes no baltajiem kjiteliishiem uz muuzhu.

ja dziiviibai/veseliibas uzlaboshanai akuuta, tad es arii esmu gatava aizmirst par emocijaam un tureet mazuli, lai cik tas nepatiikami buutu.

kaut vai viens piemeers - mees tachu arii ja apmekleejam ginekologu, zobaarstu utt veelamies, lai viss ir saudziigi nevis brutaali, vai ne?

bizmarite

Ir gadījumi, kad ir bērns jātur pie manipulācijām, bet ne jau nu, kā tamtams raksta, pie profilaktiskām apskatēm. Ar vecāko meitu mēs esam gan bijuši pie acu ārsta, kas apskatē bērnam saspiež zilu aci, lai atžmiegtu vaļā un varētu iespīdināt savu spogulīti (cienījama dr. no VG, starp citu), gan arī pie zobārsta, kas uz mani kliedza, ka neprotu bērnu kā nākas turēt aiz rokām un kājām un vēl pie reizes muti viņai atvērt vaļā. Tad šausminājos, bet man pat prātās neienāca, ka var savādāk.

Jaunākā meita man ir tāda, kas ilgi no ārstiem paniski baidījās, lai gan daudz ar viņu runāju pirms katras vizītes, bet acu ārsts un zobārsts mums pagadījās tāds, kurš bez problēmām, bez bērna žmiegšanas visu smuki mācēja sarunāt un pārbaudīt.

Be prepared. Always expect the unexpected.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13074483