Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Redzes pārbaude Optio - esmu šokā :(

Pam_param

Baigi jocigi - es pie Oshas vedu savu meitu.Un man meita tada, ka ja kaut kas nepatiks, nevares no vinjas dabut pat ar varu velamo(es gan ar tad vairs nemegjinu ar varu, bet megjinu citadak piedabut, lai pati saprot, ka vajag).Bet kad bij mazai ta pirma parbaude - teishi Osha mums parbaudija un cik atceros, vinja bija mieriga, nosverta, sadraudzejas ar manu meitu parunajoties, vel pastastija, ka ka sho to daris, dazas lietas ljava aptaustit...Berns mierigi visu ljava izdarit, nesaka bljaut, nekadas histerijas taisit. Bet viena liet gan, ko es sapratu - mes pirms tam bijam viena cita vietaa - tur acu arste bij vecaka kundzite, bet es biju diezgan uztraukusies. It ka jau nebija iemeslu, bet tapat uztraucos.Berns jut momentaa. Un uztaisija pie arstes histeriju. Musu berna arste aizsutija pie Oshas, kas uzreiz mierigi tika galaa, bez piespieshanam, bez jebkadam tur problemam. Nekadas baigas mantas nedeva, bet ne jau mantu del gajam tur...Tapec es ta lasu un brinos - man kaut ka citadaka pieredze ar to pashu Oshu...

Esmu ģeniāls cilvēks.Varu visu.Bet vislabāk man sanāk vērot. Caur fotoaparātu jau desmito gadu ne tikai savam priekam.

VĒROT, IERAUDZĪT, NOĶERT...

Labdien!

SIA Mobile Optic laipni piedāvā gados veciem cilvēkiem, personām ar invaliditāti, tai skaitā guļošiem pacientiem, nerunājošiem pacientiem, pacientiem ar Dauna sindromu, pacientiem ar neiroloģiskiem un citiem traucējumiem, redzes pārbaudes pakalpojumus - iespēju saņemt primārās redzes aprūpes pakalpojumu pēc dzīvesvietas adreses.

Projekts "Brilles neizejot no mājām" ir izstrādāts, lai redzes pārbaude būtu pieejama katram pacientam neatkarīgi no viņa pārvietošanās iespējām un atrašanas vietas. Redzes pārbaude tiek realizēta izmantojot portatīvo instrumentu komplektu, kas ļauj veikt redzes pārbaudi pacientam ērtā laikā un vietā.

Mobilās optikas redzes aprūpes speciālists ir kvalificēta primārās redzes aprūpes ārstniecības persona (Profesionāls maģistra klīniskajā optometrijā un optometrista kvalifikācija: Diploms Sērija PD F Nr. 7607, ārstniecības personas identifikators 51610060858, Sertifikāta Nr. 11247).

Pieteikties uz redzes pārbaudi var vienkārši zvanot 20117000.

Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai redzes aprūpes speciālists būs nodrošināts ar individuālās aizsardzības līdzekļiem un tiek veikta instrumentu dezinfekcija atbilstoši drošības noteikumiem.

Ar cieņu un labu dienu vēlot,

SIA Mobile Optic

Valdes locekle Inna Jurše

Reģ. Nr. 41503088483

Juridiskā adrese: Saules iela 68-14, Daugavpils, LV-5401

Tel. +371 20117000

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13074483