Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zaļie kokteiļi: teorija, pieredze, receptes

aizkraukliite

Kāda ir saldēta gārsa un pienenes? Vai atkausē pirms lietošanas?

Salātos, omletēs un biezpienā visu lieku neatsaldētu. Vispar es visus zaļumus saldēju veselā veidā, izņemot pētersīļus. Un ņemu laukā no trauka, tik cik konkrētajā brīdī vajag. Uzreiz arī sadrupinu (salaužu). Turklāt, sasaldētas pienenes un rukola nav tik rūgtas.Kokteiļos ziemā es zaļumus nelieku, tikai dārzeņus un ogas.

Burkānus, kāļus, redīsus, bietes u.c. atkausēju tikai nedaudz, bet ne pilnībā. Tā, lai , piemēram, blenderējot ir garša kā svaigam. Neesmu gan nekad blenderējusi pilnīgi atkusušus dārzeņus un ogas, bet man nez kāpēc ir aizdomas, ka pilnīgi atkusuši būtu kā pļura.

Suliko

TantuksMantuks
Es lasiiju, ka zaljajos kokteiljos/sulaas it kaa neiesaka jaukt kopaa daarzenjus ar augljiem, iznjemot zaljos aabolus (nu tos granny smith apples). Taa vareetu buut? Kaads tam pamats? Peec kombineeshanas principiem jau saka, ka augljus jaaeed atsevishkji no citiem eedamajiem. Es ik pa laikam uztaisu sulas, kuraas ir gan auglji gan daarzenji kopaa (piem., greipfruuts, burkaans, aabols, seleerijkaats, ingversakne). Pa lielam auglju sulas/smuuzijus un zaljaas sulas/smuuzijus nejaucu kopaa. Banaans man galiigi nepatiik, labaak svaigu eedu.

saules puķe
Ir taada aplikaacija telefonaa (laikam jau prieksh USas), saucas "Dirty Dozen" kaa arii vinjiem ir maajaslapa ar produktiem, kuru audzeeshanaa tiek lietoti visvairaak pesticiidi jeb vismazaak. Varbuut ir Eiropaa arii kas liidziigs? Man jau liekas, ka Eiropaa pesticiidi ir vairaak kontroleeti kaa USaa. Nav arii GMOs tik daudz.

mēnestiņš

Surikāts
Vai šogad nebūs tavs iedvesmojošais stāsts par kādu sulu nedēļu? Ļoti gaidu

Ir tikai mirkļi pelēcīgi, bet visa dzīve- skaista.

Kā jūs zinat, ka gārsa ir veselīga? Vai ir kādi avoti, kur par to var palasīt? Neatradu to nevienā ārstniecības augu grāmatā. Ok, zaļie lapu salāti arī tur nav, bet tomēr... gārsa un tādos daudzumos..

Neviens pesimists nekad nav atklājis zvaigžņu noslēpumus, kuģojis uz kartē neatzīmētām zemēm vai atklājis jaunas debesis cilvēku garam. (H.A.Kellere)

mēnestiņš

Ozolzīle
par gārsu

Ir tikai mirkļi pelēcīgi, bet visa dzīve- skaista.

mēnestiņš
paldies! žēl, ka nav materiāla autors minēts jeb no kurienes ņemti šie materiāli

mulsina arī banāna veselīgums daudzos kokteiļos

Neviens pesimists nekad nav atklājis zvaigžņu noslēpumus, kuģojis uz kartē neatzīmētām zemēm vai atklājis jaunas debesis cilvēku garam. (H.A.Kellere)

Ziemas_saule

Ozolzīle
Par gārsu var palasīt grāmatā ''Aizslēposim pēc avotkresēm". Autores neatceros, slinkums meklēt grāmatu. Par banāna veselīgumu gan grūti spriest, man jau liekas, ka tur tās ķimijas ir vairāk nekā labuma, ja vien tie nav eko banāni.

Ozolzīle
Man jau liekas, ka banāns kā sastāvdaļa iet ne dēļ baigā veselīguma, bet lai padarītu kokteili baudāmāku- saldāku, pēc konsistences krēmīgāku. Ja nepatīk banāns, jebkurš var variēt un aizstāt šo augli ar jebko citu.

Lea13
ar gurķiem?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13078784