Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zaļie kokteiļi: teorija, pieredze, receptes

aizkraukliite

Ozolzīle
ar ozolzīlēm

Pēdējās izmaiņas: Lea13, 23.05.2014 15:28.

Ozolzīle
Dziednieces Ilzes Jansones grāmatās ir par gārsu , nātrēm u.c. www.dziedniece.lv

Gaviota

es ar pievinojos kokteilu dzerajiem. Vakar nopirku blenderi un mekleju receptes, shdien uzmeisteroju pirmo. Teikshu godigi - nu ta nevisai. Likus spinatus, bumbieri, 1/2 citrona sulu, gurki un paris piparmetras lapinas un udeni. Varbut pa daudz pirmajai reizi, jo sanaca pilns lielais alus kauss to ari gandriz viena raviena izdzeru, lai nav jaizgarsho. Kada daudzuma jus vinus dzerat? Viena glaze diena vai vairak?

SaulīteM
Savā ziņā mēs visi esam dziednieki un dziednieces. Nespēju viņu ņemt nopietni, bet nu katram jau savs

Teikshu godigi - nu ta nevisai.
es pamēģināju 4 reizes un visas izlēju.

Neviens pesimists nekad nav atklājis zvaigžņu noslēpumus, kuģojis uz kartē neatzīmētām zemēm vai atklājis jaunas debesis cilvēku garam. (H.A.Kellere)

Gaviota
Likus spinatus, bumbieri, 1/2 citrona sulu, gurki un paris piparmetras lapinas un udeni. man klāt šim visam banāns krēmīgumam klāt prasītos

Gaviota

Tagad meginu visadas kombinacijas un patreiz visgarshigakais liekas - banaans, pus greifruds, sauja spinatu, 2 lielas salatlapas un bishku brokolis.

Nedzivoju LV un nav sheit tik daudz zalumu un nezalishu, tapec spiezhu uz vietejiem augliem. Doma ir pameginat ar brivdabas spargeliem.

Meitene Vasara

Gaviota
Teikshu godigi - nu ta nevisai.
Ozolzīle
es pamēģināju 4 reizes un visas izlēju.

Svarīgas ir proporcijas:

1. zaļie dārzeņi - spināti vai mangolda lapas (vai kā viņas tur - angliski kale), vai romiešu salāti, vai zaļie salāti, vai brokolis, vēl ideja par jaunajām biešu lapiņām, kad būs - viena daļa (viena tase - 1 cup),

2. augļi, ogas - divi dažādi - viena un viena daļa (viena un viena tase),

3. ūdens, sula, sojas piens vai jogurts - viena daļa (viena tase).

1 handful = 1/2 cup

1 sauja = 1/2 tases

Meitene Vasara

Jaunās biešu lapiņas ir tirgū.

Tāpat skābenes var izmantot "zaļumam".

Te arī links par kokteiļu gatavošanas pamatprincipiem. Man gan šķidrumam labāk patīk ābolu sula, nevis pienveidīgie.

Meitene Vasara
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13078784