Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zaļie kokteiļi: teorija, pieredze, receptes

aizkraukliite

Meitene Vasara

mēnestiņš

Ir tikai mirkļi pelēcīgi, bet visa dzīve- skaista.

littlefrog

Labdien!

Vai varat ieteikt labu blenderi zaļo kokteiļu pagatavošanai?

Meitene Vasara

Gaviota - es mikdeju ar ogam un augliem. no izmeginata esmu sapratusi, ka selerija un bietes sit cauri visam, lai cik maz pievienotu.

Meitene Vasara

Sievins
No manis mēģinātajiem biešu specifisko garšu ļoti labi nomaskē jebkuri ķirši (saldie, skābie).

Mmm, šis te ir bij ļoti jauks, tādēļ vēlos padalīties arī ar Jums

jums būs nepieciešami šādi produkti:

• 1,5 gari kāti rabarberi
  • 1 bumbieris
  • 1/2 ābola
  • sauja zemeņu
  • glāze ūdens
  • tējkarote matcha tējas pulvera
  • saldumam- 3 tējkarotes brūnā-nerafinētā cukura

nomazgājiet visus augļus.. -nomizojiet rabarberu un sagrieziet to, apmēram, 4-5 daļās.. iemetiet blenderī un pēc tam pievienojiet zemenes, izņemiet ābolam un bumbieriem serdītes un metiet klāt pārējām sastāvdaļām!.. pielejiet ūdeni un strīķētu karotīti matchas tēju.. es šoreiz saldumam pavisam nedaudz pieliku cukuru, lai nedotu nekādu blakus garšu no citiem saldinātājiem, jo būtiski ir sajust zemeņu un rabarberu savienojumu, kas ir supergaršīgs!!! -visu sablenderējiet un kokteilis gatavs...-būtībā kokteilim vajadzētu iegūt koši zaļu krāsu-kāds ir matchas spēcīgais pulveris, bet dēļ zemenēm tas iegūst rūsganu krāsu..tāpat notiks, ja ,piemēram, zemenes savienosiet ar zaļumiem-spinātiem vai kale..-tieši tādēļ izmantot augļus un dārzeņus uzturā ir tik jautri, jo var sanākt visādi pārsteigumi!!

Cenu klubā Profi Cook blenderim ar 1200 W atlaides, maksā ap 60 eiro. Ir labs, lapu kāpostu samaļ tā, ka var tikai nojaust, ka tas tur bijis. Biju gan salasījusies krievu forumos, ka var gaidīt visādus brīnumus, bet pagaidām liekas labs, īpaši par tādu cenu, protams, ka tie dārgie gan jau tiek galā ātrāk un varbūt labāk, nestrīdēšos.

http://www.cenuklubs.lv/lat/iveikals/mikseri_un_blenderi/Blenderis_Profi_Cook_1200W_sudraba.html

Te sīkāk.

https://www.elbox.lv/profi-cook-um1006-blenderis-41913/

Man ir zirgs, kurš naktī dzied.

Piedavaju iegadaties rabarberus. Rakasta

Paceļu. Ļoti gaidu nezāles, šobrīd dzeru zelmeni ar ābolu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13078784