Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zaļie kokteiļi: teorija, pieredze, receptes

aizkraukliite

Fejinja
ja lasi krievu valodā es tev kādā brīdī varētu pārstūtī info ko atradu par ēdamiem augiem

Visi mazi dzīvnieciņi pušķīti sien astītē

aizkraukliite

Zaljajiem kokteiljiem jau nu nav nekaadas vajadziibas klaat jaukt nekaadas saknes - burkaanus, bietes, un kur nu veel rediisus. Kaa bazi parasti lieto augljus, ogas vai avokado, jo tie dod kokcim tumiigumu un patiikamu garshu. Taa ideja ir tajaa, ka lieto to, kas VIRS ZEMES sauliitee gozeejies, hlorofiilu izveidojis, Saules energjiju uznjeemis.

Var taisiit blendereejumus un sulas ar bieteem un burkaaniem, bet taa jau ir cita (arii veseliiga :) ) discipliina. Tos vairs nesauc par zaljajiem kokteiljiem.

Snifiņš
ļoti priecāšos:)) Tikai esmu sava norādītā e-pasta paroli nozaudējusi, pagaidām darbojas zuze84@inbox.lv PALDIES:))

Fejinja tā gramata izrādījās 10,8 MB nesūtās. meklēšu iespējas to kaut kā sadalīt pa daļām vai saarhivēt, tad sūtīšu

Meitenes, man tāds jautājums - jūs tos koteiļus dzerat, jeb tie ir tādi ar karoti ēdami? Un vai šāds koteilis ir reizē arī ēdienreize?

http://b1.lilypie.com/u1MXp2.png

Tipa

es VĒL nedzeru, bet briestu briestu briestu :D

Kokčiks ir kā ēdienreize. Parasti brokastu vietā. Dodot enerģiju visai dienai. Un tie ir dzerami! :)

Papildināts 08.06.2009 14:21:21:

jā, par kokteiļiem. Es gribēju jautāt par melisu. Var likt klāt piparmētras vietā? Man laukos vesela plantācija :D

Man nav īsti skaidrs, kā var dabūt ar blenderi dzeramu konsistenci no zaļajām lapām, kaut klāt pievienots auglis? Vai nav tāda putriņa ar sapluinītām lapām? Jeb jums ir kādi īpaši blenderi?

...ieosti rozi...

VALENtina
man kokčiks ir pusdienas (vai 80-90% no pusdienām). Konsistence sanāk pēc izvēles, gribu dzeramu, pieleju ūdeni, gribu ar karoti ēdamu, neleju vai mazāk pieleju ūdeni. Man blenderis 500W samīca visu viendabīgā masā.

VALENtina
ja pašā sākumā pārspīlēt ar ūdens daudzumu, tad var sanākt tāda neviendabīga pļura, bet vispār ir tā, kā Snifiņš saka:) vairāk ūdens - dzerams, mazāk ūdens būs biezenis vai ķīselis.

Tipa
Kā nu kurš kokteilis un cik daudz. Tā kā darbā man blenderis nav, tad man parasti tās ir brokastis vai vakariņas. Gadījies arī 5 glāzes vakariņās iedzert:D
Bet nu vispār kuņģi šie diezgan ātri atstāj, tā kā pēc pusstundas var prasīties vēl kaut ko pagrauzt klāt!

осознав, что сам создаёшь свою жизнь, научись принимать её такой, какая она есть...

Tā, lūdzu man uzpūst lielus lielus balonus :D Vakar uztaisīju savu pirmo zaļo kokteili. Jāsaka, vienkārši, lēti un garšīgi, bet, protams, arī trūka dažas garšas nianses.

Sablenderēju visparastākās salātlapas kopā ar banāniem, bumbieriem un 3 melisas lapiņām. Tagad domāju, ka vajadzēja arī kādu skābumiņu klāt, piemēram, apelsīnu vai nedaudz citrona sulas.

Nevaru sagaidīt, kad man laukos paaugsies spināti un salāti. Kā arī citi labumi, kad nogatavosies - ķirši, zemenes utt. utjp.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13078784