Tekoši augļūdeņi 25.gr.nedēļā!!!

samantina20

Slēdza samantina20: "nav vajadzīga informācija vairs pa šo tēmu!!".

Vai kada var padalities pieredzē ka 25 grutniecibas nedēļa notek paliels daudzums augļudeņi un pec tam mazkos daudzumos bet turpina tecet tik un taa???!!!

Dakteri neko nesola ne labu , ne sliktu , citiigi vero visu raditajus , un saka ka jagaida, pec iespejas ilgak jacensas noturet bebis puncī, kamer vismaz nekadi dzivibas draudi nav vina veselibai un dzivībai!!!

samantina20
sorry pa jautājumu-bet kā tu saprati ka tas ir augļūdens kas noplūst?

Krixse

nu pirmkart jo nevareju to kontrolet vienkarsi teceja un viss,kas tad tas cits tas vareja but , pec urina nesmarzoja , un esot stavokli tas jau ir pirmais, kas var teceet, un otrkart to apstiprinaja ari slimnicaa, kura atrodos veljoprojam, nedomaju ka vini visi ir kludijusies!!!

nav mana pieredze, bet Stradiņos kopā gulēju ar meitenēm, kam tecēja augļūdeņi. Abām izdevās līdz 29. nedēļai noturēt bēbjus puncī. Viņas gan abas pa slimnīcas gultu dzīvojās. :)

Lappa

Nju es jau to pasu paslaik daru, un ari stradinos, gandriz nedelu jau esmu novilkusi!!!

ribejas zinat varbut ari gadijumi kad tie udeni parstaj tecet??

kas tev ārstējošā daktere?

mani ziņkārība moca, es tur vairākas reizes patusēju :)

Lappa

neatceros , jauna tievina sieviete, rit apsatisos un meginasu atcereties, ja nemaldos vai nebija Zita.....

rit uzraxtisu..

samantina20

maziņa, bija tur Zane Vītiņa. turies domā labas domas;)

samantina20
skaidrs:)

lai Jums viss labi beidzas

Vija vārda bet uzvardu ta ar neatceros

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
13132406