Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

pote pret dzemdes kakla vēzi

epifānija

Man ir 19gadi, nesen biju uz wellslim centru pārbaudīties. Man viss ir kārtībā - daktere teica, ka USG ir ideāls utt. Viņa pastāstīja par dzemdes kakla vēža poti, piedāvāja man par to padomāt. No vienas puses - ir jau labi sevi laicīgi no visādām kaitēm pasargāt, bet no otras - vai tiešām 19gados, kad nav nekādu problēmu, jāizvēlas pote? Kādas ir jūsu pādomas par šo poti? Pašas esat potētas? Kā jums liekas, cik gados labāk potēties?

Nezinu, vai tas kaut kā iet kopā ar šo tēmu, tomēr, man liekas, ka iet gan, bet situācija ir tāda, ka manam vectēvam bija vēzis, ja pareizi atceros, tad kuņģī. Vai tas nozīmē, ka esmu arī tādā kā riska grupā?

neredzu nekādu sakarību starp dzemdi un kuņģi, bet runājot par poti, var potēties jau no pusaudžu vecuma, vel labāk ja nav uzsākta dzimumdzīve. mani personīgi no šīm vakcīnām attur cena.....

epifānija
ja dzīvosi kā dzīvoja vectēvs, tad arī visas iespējas nonākt līdz tam, līdz kam tika opis.

dzīvo veselīgi un garīgā saskaņā ar sevi, tad arī vēža nebūs nekur.

es personīgi neesmu potēta un netaisos ne sevi, ne meitu potēt. jo potēšanās jau neizslēdz saslimšanas risku.

tas ir kā ar visām potēm - cits nesaslims nepotēdamies, cits saslims ar visām potēm. tā kā - viss atkarīgs no cilvēka dzīvesveida.

Pilnigi un absoluti piekritu Polietei Nelietei. Ari es esmu ciesi nolemusi nepoteties. Ta nav panaceja.

epifānija

Es izvēlējos vakcinēties,pirms tam gan pārbaudīju vai man nav šie HPV vīrusi,pret kuriem aizsargā vakcīna.

Arī savu meitu esmu vakcinējusi ,viņai 16.gadi, jo uzskatu labāk vakcinēties neka inficēties ar HPV vīrusu un pectam cīnīties ar sekām CIN vai vel siktak ar dzemdes kakla vēzi no kura mirst ļoti dadz sievietes.

Nezinu, vai tas kaut kā iet kopā ar šo tēmu, tomēr, man liekas, ka iet gan, bet situācija ir tāda, ka manam vectēvam bija vēzis, ja pareizi atceros, tad kuņģī.

Dzemdes kakla vēzis nav ģenētiski pārmantojamais vēzis to iegūst dzīves laikā no partnera,takā ar vecteva vēzi šeit nav nekādas saistibas.

Dvēselē esmu musulmane,bet šinī dzīvē kristiete...

dzīvo veselīgi un garīgā saskaņā ar sevi, tad arī vēža nebūs nekur.

Sliecos piekrist.

epifānija

Potēties, vai nē, lai paliek katras pašas ziņā. Piekrītu, ka vakcīna ir dārga, jauna un nedod nekādu garantiju. Tomēr, ja tiek atklātas kādas problēmas, tad paliek neatbildēts jautājums "Vai man viss būtu labi, ja es tomēr būtu vakcinēta?".

Par savu pieredzi ar regulārām ārstu pārbaudēm un nepilnīgu izmeklēšanu/ārstēšanu jau rakstīju citā diskusijā par dzemdes kakla vēzi (tas tā, ja interesē). Dzīvoju veselīgi un garīgā saskaņā ar sevi, nekad neesmu slimojusi, taču kādā jaukā dienā bija diagnoze "Carcinoma in situ" jeb dzedes kakla vēzis 0 stadijā. Tad bija konizācija un pēc LOC daktera ieteikuma nekavējoties vakcinējos.

Tā ir tikai mana pieredze. Bet izvēle jau paliek tavējā.

rudaa

Poliete Neliete

Man vēzis bija 22 gadu vecumā, gan ne dzemdes kakla. Nebiju vēl paspējusi uz to brīdi ne neveselīgi padzīvot ne dabūt nesaskaņas ar pašu sevi.

Es vakcinētos. Tikai pirms tam jāuztaisa analīzes uz tiem papilomas paveidiem.

tā kā - viss atkarīgs no cilvēka dzīvesveida
It kā jau tā varētu būt... ja vien dzemdes kakla vēža vīrusu izraisītāju nepārnēsātu vīrieši... Kurš var garantēt, ka Tavs mīļotais kaut ko tādu nepārnēsā vai nepārnēsās???

Labāk parūpēties par sevi laikus - potējoties!

Lilu

aizkraukliite

Es tieši pašlaik esmu izrakusies cauri veselam blāķim materiālu par dzemdes kakla vēža poti Gardasil. Secinājums: šī pote ir viens sadistisks Frankenšteins, kuru cilvēkam pa kilometru tuvumā nedrīkst laist.

Ar šo poti ir milzumdaudz problēmu. Netaisos te rakstīt garo rakstu (jo tādu gatavoju presei), bet tikai pēc atmiņas daži svarīgakie punkti:

- vakcīnā ir ģenētiski modificēti materiāli (par ĢM, domājams, komentāri lieki),

- vakcīnas sastāvā ir borskābe (gggggrrrrrrrr... inde),

- vakcīnas sastāvā ir alumīnija sālji (almīnijs ir smagais metāls, neirotoksīns),

- vakcīnas sastāvā ir vēl vairāki komponenti, kuru sinerģētiskā toksicitāte (kas veidojas, šiem komponentiem savstarpēji iedarbojoties) ir traģiska,

- pilns internets ar atsauksmēm par smagajām vakcīnas sekām, nāvi ieskaitot; populārākās sekas - drausmīgas sāpes injekcijas vietā jau tās ievadīšanas laikā, apziņas zudums 15 minūsu laikā pēc vakcīnas ievadīšanas, vesela strīpa neiroloģisko traucējumu, ieskaitot GB sindromu. ... VAERS datu bāzē ASV, kur iespējams jebkuram ziņot par vakcinācijas sekām, minēti pāri par 800 dažādiem simptomiem pēc šīs vakcīnas, no kuriem vairāki ir dzīvībai bīstami,

- ar šo vakcīnu to ražojošā kompānija cenšas aizlāpīt finansiālo bliezienu, ko tā saņēma pēc pretsāpju zālju Vioxx izņemšanas no apgrozības un monstrozajām summām, ko tā ir dabūjusi izdot tiesas prāvās un seku kompensēšanai pēc šī medikamenta.

- vakcīna testēta tikai 5 gadus, bet ražotāji sola imunitāti uz desmitiem gadu vai pat visu dzīvi: TOTĀLĀKAIS ABSURDS. Šādu absurdu šīs vakcīnas pētījumos un no tiem izdarītajos secinājumos ir vairāk, kā saprašanas...

Ta rinda materiālu tālākai šīs vakcīnas izpētei:

raksti 1, 2, 3, 4, un video 5, 6, 7, 8

un kontrastam - viens no svaigākajiem Latvijas mediķu tekstiem pēdējā "Ievas" numurā. Kamēr ārzemēs Gardasils nosaukts par sāpīgāko vakcīnu un izsaucis masīvu satraukumu smago seku un nāves gadījumu dēļ, un par to masveidīgi runā presē jau kopš paša vakcīnas parādīšanās sākuma, tikmēr Latvijas mediķi vēsā mierā un starojošā optimismā paziņo:

"Vakcīnai nav gandrīz nekādu blakusparādību (vienīgi - apsārtums un nelielas sāpes injekcijas vietā). Tā meiteņu un sieviešu veselību ietekmē vienīgi pozitīvi."

-

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
13161832